Menu

Beksa

Dziewczyny zdarza wam się płakac na filmach albo nawet na bajkach?! Bo ze mnie jest taka beksa, że szok! Nawet na komediach zdarza mi się uronić łezkę. Nie nawidzę chodzić do kina bo potem zapalają światła a ja jestem ubeczana, popuchnięta i rozmazana.

Ju25lka
 601  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

płacz wrażliwość

Odpowiedzi

paula80
Też mi się zdarza szczególnie na dramatach. We środę jak na jedynce są te łzawe filmy to mąż jest cały chory :) Zapas chusteczek i oglądam.
kosia
To sobie wyobraźcie obrazem u mnie w domu – my 4 beksy – ja i 3 córki, film, wszystkie pod jednym kocem i na to wszystko wpada mąż. Kilka razy już myślał, że ktoś umarł albo coś.
zadymka
Zdarza mi się, ale to zależy od dnia w zasadzie. Jak mam TE dni to płaczę na wszystkim a czasami nic nie jest mnie w stanie rozczulić.
dwudziestka
Jak byłam młodsza to płakałam na wszystkim, ale z czasem jak sobie wytłumaczyłam, że to tylko film i patrzę na to inaczej.
kasia13_archiwum
Od kiedy zostalam mamusia... tak. Wzruszam sie bardzo szybko i to do lez.
Claudia
Ja tez placze,np na jakis dokumentalnych,na królu lwie i toy story:/ najgorzej w kinie bo nie ma gdzie odwrocic glowy :P
joka26
Też lubię popłakać na filmach.
A teraz to ryczę nawet jak przeczytam coś o krzywdzeniu dzieci itp.
ania77
Ja od kiedy zostalam mama moge sie rozryczec nawet przy reklamie...
johana162
Zawsze taka byłam...wzruszam się prawie że na każdym filmie,to jest silniejsze ode mnie.Do kina chodzę rzadko,kiedyś miałam wyjść z seansu bo tak się unosiłam,że nie chciałam przeszkadzać innym ale na szczęście się opamiętałam,dlatego seanse wolę urządzać w domowym zaciszu:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.