Menu

bez komentarza...

http://www.youtube.com/watch?v=K99Bjta2p-c

26 stycznia 2010 w Kobylej górze czyli pobliskiej miejscowosci gdzie mieszkam w brutalny ssposób policja i kuratorzy odebrali dziecko matce!!!

rozowa82
 814  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem prawa dziecka dzeicko

Odpowiedzi

koza54
brak słów normalnie (placze)
Magdzik
(wow)(wow)(wow)(placze)(placze)(placze)
aneta1262
a najbardziej poszkodowane w takiej sytuacji dziecko (placze)(placze)(placze)(placze)
daryjka87poznan
Dlaczego odebrali? Musiała byc jakas podstawa....
rozowa82
ta sprawa toczy sie juz długo, włąsnie sie dowiedziałam ze ojeciec dziecka (kasiasty) zabrał dziecko matce, uznali ze jest chora psychicznie (kobieta uciekła od niego) a teraz nie ma kasy na odwołanie.....
Achcha
No, a jak mój mąż zadzwonił po policję bo na spacerze szedł za facetem, który prowadził wózek z około rocznym dzieciaczkiem a właściwie to podtrzymywał się wózka bo taki był narąbany to najpierw powiedzieli, żeby szedł za nim bo oni teraz nie mają czasu i przyjadą za jakieś 20 min po czym przyjechali, zwinęli go a po kilku dniach widziałam obydwoje rodziców w stanie wskazującym z wózeczkiem na spacerze!
agaorto
jezu aż mi łzy poleciały - biedne dziecko (placze)(placze)(placze)
szyszunia102
normalnie brak słów, żal mi tego dziecka. Tylko dlaczego odebrali je matce. Przecież nie odbiera się dzieci bez powodu, musiała być jakaś przyczyna. A ci policjanci bogu ducha winni, taki ich zawód. jakiś urzędas im kazał i musieli to zrobić.
monilajsa
przecież to maleństwo, nie można było jakoś inaczej tego załatwić? Biedne,wystraszone maleństwo(placze)(placze)(placze)
Paulinka1701
..nie mogę takich rzeczy oglądać bo mi się płakać chcę ...szkoda mi dzieciaczka wyraznie widać że wolałoby być z matką (smutna)
rozowa82
chłopaczek ma 9 lat, jest po komunii, najlepszy uczeń w kalsie, podobno komus powiedział ze skoczy z okna jak go zabiorą....

dzisiaj ma przyjechać TVN - program "Uwaga" ....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.