Menu

Bezesnność

Od dłuższego czasu przynajmniej dwóch nocy w tygodniu nie przesypiam. Potrafię się kręcić całą noc i nie zasnąć nawet na moment. Strasznie jest to męczące, bo na następny dzień trzeba iść do pracy..Człowiek jest zmęczony, niewyspany. Ciężko się skupić na czymkolwiek. Czy wy też macie podobne problemy? Jak sobie z nimi radzicie? Od razu piszę, że żadne tabletki nie wchodzą w grę, nawet te ziołowe. Wolę się nie przyzwyczajać.

carla1978
 607  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie sen sposoby na bezsenność bezsenność

Odpowiedzi

maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Pixelka
Wiem, że łatwo powiedzieć ale mi najbardziej pomaga pozytywne nastawienie. Jak idę spać z myślą, że i tak nie zasnę to faktycznie tak jest! Teraz nauczyłam się o tym nie myśleć i tylko przyłozę głowę do poduszki i odpływam.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
KaczkaDziwaczka
tez miałam kiedys problemy z zasypianiem. u mnie to bylo wynikiem stresu, na to zadne wietrzenia czy nudne ksiązki nie pomagały. przeczekalam ten trudny okres i jest ok.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Ju25lka
@maomi: Dokładnie. Ja miałam problemy z bezsennością jako nastolatka. Byłam wtedy w liceum i zmarła moja mama. Potem się zaczęło - nie spałam tygodniami - wszyscy mówili, że przejdzie a ja co noc przechodziłam prawdziwą męczarnię. W szkole zasypiałam na ławce. Niestety u mnie nie obeszło się bez leczenia farmakologicznego. Przeczekać to można jedną noc - ale nie ponad miesiąc.
PaniMisiowa
Na mine działa niezawodnie oglądanie TV. Wystarczy, że zgaszę światło, zacznę coś oglądać i zasypiam dość szybko. A takie bezsenne noce, gdy ze zmęczenia czy stresu nie można zasnąć niestety trzeba przeczekać jeśli nie chcesz wziąć nawet ziołowego leku.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.