Menu

Bezmyślne czynności:)))

Hej hej(awve) Pewnie zastanawiacie się, o co chodzi, czytając pytanie:) Już wyjaśniam... Czy też tak macie, że robiąc kilka rzeczy na raz, często też robicie to bezmyślnie? Ja dzisiaj od rana piorę (tzn. pralka(grins)), sprzątam, w trakcie tych czynności już poleciałam do sklepu naprzeciwko;) Przyszłyśmy, to wstawiłam wodę na kawę, wyjęłam mleko z lodówki, po czym znów weszłam tu napisać...idę zaparzyć sobie kawę i..... do kubka wlałam najpierw mleko, a potem wodę(krejzolka)(krejzolka) Zgarnęłam ciuchy do kolejnego prania i....zaniosłam je do kosza, ale na śmieci(wow)(wow)(smiech)(smiech) Czy Wam też zdarzają się śmieszne historyjki w Waszym wykonaniu?(prezent)(prezent)

Magdzik
 783  23

Odpowiedzi

babooshka
Na ogół to mi się coś takiego nie zdarza, ale kiedyś usiłowałam wstawić czajnik do lodówki, ale to przy niezłym zakręceniu hyhy:)
ulenka091987
@babooshka czajnik do lodówki też wkładałam(grins)(grins) czasem mi się zdarza coś takiego, ale zwykle jak mam dużo na głowie i się śpieszę (grins)
izkalepszy
notorycznie wrzucam kubki z jogurtów do zlewu a łyżeczki do kosza na śmieci(krejzolka)
karolincia
Ja właśnie przed chwilą zgubiłąm kawę która sobie zrobiłam no i stwierdziłam przed momentem ze zaniosłąm ja do łazienki bo wyjmowałąm pranie z pralki
babooshka
Geodzia Ty termosie(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(smiech)
monique25
zdarza się :) zresztą ja zawsze robie tysiąc rzeczy na raz (grins)
Magdzik
Dobrze, że obiad mam od wczoraj, bo co by to wyszło(smiech)(smiech) Przeważnie wszystko robię po kolei, ale czasami załącza mi się motorek i mam młynek jak dziś(grins)(smiech)(smiech)
Magdzik
A często mi się też zdarza przy ubieraniu Moniki, że zakładam jej spodenki i mówię:" daj rączkę", a myślę o nodze i na odwrót... zakładam bluzkę i wołam nogę, zamiast rączki...(krejzolka) Czasami zastanawiam się, czy nie mam Alzheimera, jak już słowa mi się mylą(smiech)(smiech)(smiech)
karolincia
Ale nic nie przebije mojej teściowej która zamiast zalać kawę wsypaną do szklanki zalała cały słoik z kawą
andziabuziak
ja mało kiedy tak mam ale raz szukałam cukru który oczewiście był w lodówce:D
andziabuziak
można powiedzieć że czasem chodzimy zakręcone jak śilmak w domku :DD
aneta1262
ja ostatnio zamiast cukru do kawy to wsypałam kaszke bobowita(krejzolka)
Magdzik
Apropo mycia włosów... kiedyś mój tato umył głowę...płynem do higieny intymnej(krejzolka)(krejzolka) I jeszcze się dziwił i pytał nas-kobiet w domu, dlaczego ten szampon się nie pienił?(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
daryjka87poznan
Nie tak nie mam ale zdarza mi sie o czyms zapomniec jak zajme sie czyms innym.
asiunia83
ojjjj ja to jestem gapa non stop coś dziwnego robię ............ to chyba z pośpiechu i 100 zajęć na raz (krejzolka)(krejzolka) ostatnio zrobiłam siusiu ale zapomniałam podnieść przykrywę od kibelka (smiech)(smiech)(smiech) albo posolę kawkę (smiech)(smiech) idę z praniem do lodówki i td .........
Wisienka
mI ZDAŻA SIE ZAPOMNIEC PODCZAS TYLU CZYNNOŚĆI NARAZ CO MAM ZROBIC POPROSTU NAGLE BUM I PUSTKA .HA HA
xkasiulax
Ja za to włożyłam do lodówki szczotkę do włosów,rozmawiając w tym,czasie przez telefon
renata29
zdarza mi się:)zapominam czegoś albo niosę coś w zupełnie inne miejsce niż powinnam
korek221
ja kiedyś wsadziłam cukiernicę do mikrofalówki i ...ją włączyłam(krejzolka) całe szczęście że ta cukierniczka była z porcelany ,bo jakby była metalowa to mikrofala by się chyba na księżycu znalazła(smiech)
korek221
hi hi (grins) mój wujek kiedyś wsadził do mikrofalówki kotlety zawinięte w ...folię aluminiową(krejzolka) jak "pierdyknęło" to aż denko z mikrofali wyrwało a zadyma była taka że hej(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.