Menu

bezpańskie pieski

od lat w pobliżu mojego podwórka kręci się bezpańska suczka . dokarmia ja cała okolica więc nie miała tak źle . problem zaczął się teraz kiedy się oszczeniła w starej szopie . najwyraźniej broni szczeniaków bo szczeka na każdego , biega po chodniku co lepsze przeskakuje ogrodzenie i sypia w budzie mojego psa . kopie doły pod ogrodzeniem i mój piesek wypuszcza się na spacery .... a teraz najciekawsze - kilka razy była policja i straż miejska i oczywiście próbowali mi wlepić mandat za to że pies biga po ulicy .... , oczywiście wiele osób ma żal co rozumiem ....
ale po zgłoszeniu do straży miejskiej że piesek się błąka usłyszałam żeby mu jakiegoś domu poszukać na własną rękę , bo oni nie mają czasu i środków ...(pout)(smutna) .
zostało mi naprawianie ogrodzenia , szukanie chętnych na pieski i tłumaczenie się za szczekającego psa . a żadnego mandatu płacić nie będę !!!! (zla)

AlinaG74
 560  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

pies pieski bezpańskie

Odpowiedzi

ADAMSKA98
to go przygarnij do siebie ,a szczeniaki porazdawaj po znajomych lub rodzinie
AlinaG74
oj , moja droga , mam swoje 2 a pieski i tak staram się rozdawać ... jednemu juz dom znalazłam ale są jeszcze 4 ...
ADAMSKA98
wiesz wtedy unikniesz klopotow ,to oddasz tez tego bezpanskiego psa

sory za byki
beata87
powinnaś dzwonić do skutku do Straży Miejskiej ich obowiązkiem jest łapanie psów tak jest przynajmniej u nas, jak maja zgłoszenie to muszą przyjechać i złapać bezpańskiego psa. Szkoda, ze wcześniej zanim sie oszczeniła nie wyjaśniłaś definitywnie tego problemu, a jak nie to zawieź do schroniska-tam muszą przyjąć!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.