Menu

Bezsenność

I znowu nie mogę spać.Juz drugi dzień.czy wy też tak macie? Wczoraj poszłam spac o 3 w nocy.A ,że jechałam do Włocławka,to nad ranem kiedy już mi się chciało spać to się bałam spać.Poza tym moja małą i tak mnie nad ranem budzi co godzinę.I myślałam,ze dziś sobie pośpię ze zmęczenia i znowu nic:((((((((
I mam czas na spanie a nie mogę spac.Jak to jest dlaczego? Nie mam stresu ani nic takiego.Bo przy stresie tak mam .Ale akurat teraz nie mam zadnych powodów do " niespania"
Co to jest?

Cyntia
 511  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie bezsenność

Odpowiedzi

kaisaa4
bezsenność może być groźna dla naszej psychiki .... powinnaś iść do lekarza z takim problemem jak to będzie dłużej trwało.

a jak idziesz spać nie myślisz o czymś ?? o problemach obowiązkach .... może puść sobie spokojną muzykę relaksacyjną bardzo cicho weź wcześniej ciepłą kąpiel na noc nie jedz - może też dieta wpływać na nasz sen 3 godziny wcześniej najlepiej zjedz ostatni posiłek ..... ja się robię bardzo senna jak czytam książki. mam tak i już nawet czytając dzieciom bajki potrawie ziewać hehe ... powinnaś się na noc wyciszyć jeść lekko strawne posiłki i niemyśleć o niczym (ja nie mogę zasnąć jak myślę o czymś co zrobie jutro lub co się wydarzyło dzisiaj) . oczywiście odradzam wszelką farmakologię - póki co i może się bez tego uda - bo ona zawsze uzależnia

duuużo snu życzę (kwiatek)(kwiatek)
ADAMSKA98
idz do lekarza przepisze ci coś
renata29
mam coś podobnego jak Ty ale dlaczego to nie wiem,a jak mam gdzieś jechać to już w ogóle prawie nie śpię,no i w okolicach pełni też nie śpię,rzadko udaje mi się wcześnie usnąć:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.