Menu

Bezsenność w ciąży

Czy ktoś ma radę na bezsenność w ciąży? Jestem już taka zmęczona, że pomału nie wiem jak się nazywam. Wieczorem padam z nóg, biorę prysznic, kladę się i nie śpię do 2 w nocy, czasem nawet i do 4. A rano już nie mam jak pospać bo synek wstaje.

czarna
 2725  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

hildzia
Strasznie Ci współczuję... Ja nie miałam takich problemów w ciąży ale miewam od czasu do czasu tak samo z siebie. Bardzo pomaga mi wypicie szklanki gorącego mleka, albo kakao. Spróbuj. Może akurat.
zadymka
Oprócz mleka doskonałe są też banany i płatki zbożowe – dlatego proponuję zjedzenia na kolację takiego właśnie musli – płatki do tego wkrój banana i zalej grącym mlekiem – miks taki na pewno pomoże! I przewietrz dobrze pokój przed spaniem. Świeże powietrze to podstawa.
moniaka
Też miałam kłopoty przed snem jak byłam w ciąży. Mleko owszem pomaga, ale jak dla mnie były lepsze ziółka. Najlepiej zaparz sobie rumianek i melisę. A może ty się po prostu czymś stresujesz??
czarna
No stresy jak to w ciąży – ale raczej nie do uniknięcia. Spróbuję na pewno waszych sposobów może będzie lepiej. Dzięki dziewczyny!!
kasia13_archiwum
Niestety... Nie znam niczego, co by tu moglo pomoc. Najlepszym lekiem na bezsennosc w koncowym etapie ciazy jest porod. Jak dzidzia juz jest to bedziesz bardzo chetnie spala.
Ten problem bezsennosci znam niestety z obydwu moich poprzednich ciazy. Ja... ktora zasypia normalnie zaraz, jak przylozy glowe do poduszki. To sie ciagnelo tak przewaznie prze 8 do 9 ostatnich tygodni w ciazy.
Wiec w tej pewno tez mnie nie ominie. *ohoh*
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.