Menu

bicie dziecka

mam ptanie dziewczyny do was czy jak mój mąż uderzył córkę w twarz czy powina zgłosić to wychowawcy bo dziś nie poszła do szkoły bo musieliśmy uciekać z domu o 23.00 żeby z nowu nie oberwać

kasia17
 720  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem dziecko 11 lat

Odpowiedzi

Bilska1
TY lepiej idz na policje (wow)(wow)(wow)
ela214
Witam Cie.czy to nie jest przemoc w rodzinie?? jesli sie to powtorzy chyba nalezaloby gdzied to zglosic.On nie moze czuc sie bezkarnie.
Adrian
W naszym otoczeniu możemy się spotkać z coraz częstszymi przypadkami przemocy domowej, bicia, katowania, upokarzania oraz dzieciobójstwa. Zjawisko to rośnie w niepokojącym tempie. Wiadomo, że przypadki dzieciobójstwa, katowania a co za tym idzie nierzadko okaleczenia do końca życia, nie są już patologicznymi jednostkami, niestety są one już globalnym problemem.
Dysfunkcyjne rodziny w naszym kraju pojawiają się coraz częściej. Zdarza się jest w nich nadużywany alkohol, a rodzice zaniedbują swoje dzieci. Nadużywają w stosunku do nich siły fizycznej i represji psychicznej (nie wolno im mówić co się dzieje w domu), są często zastraszane.
Wiadomo także, iż coraz częściej zdarza się nieludzkie traktowanie niemowląt i dzieci zbyt małych, aby mogły w jakiś sposób się obronić.
Również zdarzają się kobiety dotknięte problemem przemocy (matki, żony, córki, konkubiny), które często nie zdają sobie sprawy, że mogą otrzymać pomoc.

Może niestety któraś z Was znajdzie się w tej trudnej sytuacji i będzie ofiarą ,czy świadkiem takiego zdarzenia. Wówczas może dzięki świadomości, że jest miejsce, gdzie może zwrócić się z tym trudnym problemem, uratuje komuś życie lub zmieni swoje na lepsze.
Dlatego podaję adres strony Niebieskiej Linii, gdzie znajdują się numery telefonów, gdzie można zwrócić się z pomocą w razie zetknięcia się z przemocą domową: http://www.niebieskalinia.pl/index.php?assign=swiadkow iehttp://www.niebieskalinia.pl/index.php?assign=swiadkow ie
Renatka2019
Tak jak dziewczyny, zgłoś na policję. A masz gdzie się wyprowadzić?
xkasiulax
Jw...zgłosiłabym się na policję (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
monilajsa
Dziewczyno wal na policję i to nie wy macie uciekac, ale on ma sie wynosić
aniol
kasiu kochana to ze ci dziewczyny pisza tylko swadczy o tym ze milaam racje ty musisz wkoncu podjadz jakas decyzje tak niemozna dluzej bo dziecko na tym cierpi prosze cie poczytaj to wszystko i zrob cos z tym zglosic jak zglosic to za malo zrob ten pierwszy krok a potem bedzie juz lepiej ...(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.