Menu

bicie serduszka dziecka

witam Was kochane ;)
byłam wczoraj u lekarza na kontroli (25tydz) i jak sprawdzała jak bije serduszko dziecka to na początku było 170 uderzeń na min a jest od120-160 i tak mnie nastraszyła że mało zawału nie dostałam ale później chyba z 10 razy jeszcze sprawdzała i było ok 149uderzeń na min
później powiedziała mi że ja byłam zdenerwowana i dziecko też więc stąd taka reakcja. bo jak człowiek się denerwuje to też serce bije szybciej. czy u Ws też się kiedyś tak zdarzyło?!

basiaikubus
 717  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża bicie serca dziecka

Odpowiedzi

okim76
u mnie za kazdym razem bylo ok 140-150 /min. ale najwazniejsze, ze u Ciebie sie tez zmalało, no i sama lekarka stwierdziła, ze takie szybkie bicie to dlatego, ze byłas zdenerwowana.
patrycja21
wiesz u mnie mała miała długo takie cos ze miała prawie 200 uderzen na minute i byłam na obserwacji w szpitalu ale potem było juz ok
Bozena26
moj mial bicie serca jakbym biegala:)
badzialenka
ja jak rodzilam synka (poród wywoływany kroplówką) cały czas byłam podlaczona pod ktg bo mały mial od 180 do 200 uderzeń.mówili że ma tahekardię,tak to się fachowo nazywa.juz mięli szykować cesarkę ale akcja porodowa rozwinęła się w błyskawicznym tempie i sama urodziłam a mały był zdrowy jak ryba.ja nie byłam wtedy zdenerwowana ale dla maluszka poród to o sto razy bardziej stresujące przeżycie niz dla nas.
basiaikubus
dziękuje kobietki
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.