Menu

biedka

witam dziewczyna mam pytanko moja córka mam 1,9miesięcy dzisiaj mi zrobiła 3 razy luziną kupke i nie wiem co mam robić nie mam wolgóle goraczki i zadnych objawów jedynie mniej je ! Co mam robić ????

majeczka
 511  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie bidunka

Odpowiedzi

majeczka
martwię się żeby się nie odwodniła
amalka
Jedzenie jest mniej istotne, ważne by niunia dużo piła. Podawaj jej lakcid lub smectę (o ile nie ma skazy białkowej) Nie martw się trzema kupkami ale jeśli biegunka nie minie, warto się udać do lekarza bo dla takiego maluszka długotrwała jest niebezpieczna. Dużo zdrówka (kwiatek)
Magdzik
Zgadzam się ze @smerfetką. Moja robiła co najmniej 10, ale to jak była chora(placze) Podawałam jej wtedy Lacidofil, itp. A moim zdaniem u Was nie dzieje się nic złego(kwiatek)
xkasiulax
może zmieniłaś jej dietę?....nie panikuj .(awve)
xkasiulax
o matko!!!nie martw się nie odwodni się!!(awve)(awve) Boziuuu!!nie popadaj w jakąś,chorą panikę!!!!!!


(smiech)(smiech)
majeczka
dzięki dziewczyny
szarotka
No pewnie trzy kupki to jeszcze nic groźnego, lekarze uważają że powyżej siedmiu to dopiero biegunka. Dawaj małej dużo pić, a jak będzie gorzej możesz kupić w aptece coś typu orsalit i to podawać małej (trudno to zrobić bo niedobre, a trzeba rozpuszczać w dużej ilości wody).
tlolek
mój ma 2.5 roku i 3 kupki dziennie to norma więc jeśli nie mają innego zapachu niż zwykle (bardziej kwaśny zapach) to nie masz się czym przejmować.
a spokojnie możesz podać jakiekolwiek bakterie jelitowe tym nie zaszkodzisz.
karolincia
obserwuj
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.