Menu

bieganie, co daje :D:D?

zastanawiam się czy któraś z Was biega, jak dlugi czas i czy widzi efekty?

Chodzi mi o to, że to totalnie nie moge się zmusić do żadnych ćwiczeń. Jasne wiem, że bieganie poprawia humor i kochane endorfiny szaleją, ale czy jakieś efekty jeśli chodzi o schudnięcie?

Aha i jeszcze jedno ile razy w tygodniu biegacie?

Pozdrawiam wszystkie sportowe mamuśki :P:P

eurydix
 485  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport bieganie

Odpowiedzi

Beki
Poprawa wyglądu to konsekwencja biegania :) Śmiało biegaj, ale z głową. W necie jest pełno poradników jak zacząć biegać itp. Odżywianie przy bieganiu też jest bardzo ważne.
amalka
Oooo efekty są niesamowite! Biegałam minimum 6 km dziennie (na ogół 12 km) Ważne jest odżywianie, odpowiednie obuwie i podłoże po jakim się biega. Dzięki wysiłkowi fizycznemu i diecie, zeszłam z 73 na 49 kg (kciuki) Zajęło mi to jakieś 3- 3.5 miesiąca. Ludzie nie poznawali mnie na ulicy. Już nie biegam (nie wolno mi) ale dietę trzymam. Mimo zażywania sterydów (już kilka lat) nie przekraczam wagi 54- 55 kg przy wzroście 162 Idealnie nie jest ale do mojej otyłości (nadwaga to mało powiedziane) nie mam zamiaru powrócić.
amalka
Ps. Schudłam w wakacje, przed klasą maturalną. Studniówka mnie zmobilizowała.
clyde22
Nie biegam i ubolewam nad tym. Przez "mądre" jedzenie od grudnia zrzuciłem 8kg, czyli mniej więcej 1kg/m-c...
elinka
Nie biegam, ze wzgledu na moje kolana... Jesli chcesz schudnac, to polecam basen min. 3 razy w tygodniu po godzinie.
clyde22
Woda jest super. (kciuki)
poziomakreska
jeśli masz stawy w porządku, to jasne, że możesz biegać i że schudniesz. nie wiem z jakiej wagi startujesz i ile chcesz przebiec dokładnie, ale na pewno efekt będzie :) jeś;li chcesz przyspieszyć spalanie tłuszczu to kup sobie w aptece figurę extraslim - spore opakowanie, starcza na meisiąc, a efekty widać już wcześniej :):)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.