Menu

Biegunka

Moja 9 miesięczna coreczka od rana ma biegunke.Straciła apetyt,nie chce nic jeść ani pić.Chciałam się was poradzić co mozna podawać takiemu maluchowi do jedzenia i picia w czasie biegunki czy znacie może jaikiś sposób na złagodzenie jej objawów???Aha i po jakim czasie powinnam sie z małą zgłosić do lekarza?Nie mam pojęcia jaka może być przyczyna jej biegunki...

kociak89
 1171  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie biegunka

Odpowiedzi

korek221
NAJLEPIEJ OD RAZU LEĆ DO LEKARZA-TAKIE MALUTKIE DZIECIĄTKO+BIEGUNKA=KŁOPOTY... JA MOJEMU SYNKOWI DAJĘ NIFUROKSAZYT,ALE TYLKO LEKARZ POSTAWI WŁAŚCIWĄ DIAGNOZĘ I LEKI
KdaPl
tak jak radzą dziewczyny, zgłoś się do lekarza jak najszybciej
my wylądowaliśmy w szpitalu z taką samą dolegliwością (dają tam do picia przede wszystkim gastrolit i herbatkę z cukrem)
mziba
trzeba nawadniac dziecko, warto wspomagac sie preparatami typu orsalit, pomagają zapobiec odwodnieniu i uzupełniają elektrolity. hipp robi marchwiankę z elektrolitami ors200, pomaga zahamowac biegunkę. jesli to nie pomaga trzeba iść do pediatry.
fajnajulia75
dobry probiotyk (ja podaję enterol), orsalit i sporo wody albo słabej herbaty. trzeba unikac soków i mleka. jak nie zacznie przechodzić po 2 dniach albo dziecko zrobi się apatyczne konieczny lekarz.
orzech
dziecko trzeba nawadniać, warto kupić preparat z elektrolitami dla dzieci, np. orsalit. do lekarza też należy pójśc w miare szybko, albo przynajmniej zadzwonić jesli jest taka mozliwość.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.