Menu

BIEGUNKA

Dziewczyny mój synek złapał jakiegos wirusa a po nim cala rodzina wymioty i biegunka u wszystkich juz przeszło tylko małemu została biegunka i niewiem jak sobie znią poradzic,moze nacie jakies dobre sposoby???

MARZENAG
 1342  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie kupa

Odpowiedzi

MARZENAG
o smekcie słyszalam zakupiłam a mały niechce pic ale spróbuje jeszcze podac do pokarmu..na stronke zaraz zajze dziekuje kobitki:)
MARZENAG
asafi te porady to dla dorosłych a nie dla dzieci niestety
euphoria29
Biegunkę zatrzyma ryż, kleik ryżowy, banany, pieczone lub gotowane jabłko,
marchwianka, koniecznie probiotyki, odpuściłbym na jakiś czas mleko.

Dobry jest homeopatyczny środek o nazwie Diarrheel.

Pamiętaj że dziecko przy biegunce musi dużo pić.
euphoria29
Probiotyki np.Enterol lub Biogaja.
jolkaa
U starszego dziecka dawałam acidolac junior przy biegunce i było lepiej.
otylka
przy biegunce najważniejsze jest odpowiednie nawadnianie. jeśli dziecko sie odwodni szpital murowany. ja podaje córce zawsze orsalit z elektrolitami, do tego warto podawać probiotyki typu dicoflor 30 albo latopic. a jak nie przechodzi do szybko do lekarza.
wera10
ja bym poszła do lekarza od razu. poza tym należy nawadniać dziecko, można orsalitem, podawać probiotyki na wyrównanie flory(latopic bez białka krowiego) i dieta. smecty bym na własna reke nie dawała.
mziba
przy biegunce trzba bardzo pilnować żeby dziecko sie nie odwodniło. warto podawać orsalit, nie jest zbyt smaczny, ale zawiera elektrolity i zapobiega odwodnieniu. nie wolno podawać soków ani owoców, za to pomaga ryż albo marchwianka.
mziba
u nas poskutkował hippa ors200. kupiłam to w aptece bez recepty. to taka marchwianka w buteleczce. podawałam też orsalit z elektrolitami, poza tym kisiel jagodowy. zero mleka i soków, czy owoców.
fajnajulia75
probiotyki i preparaty z elektrolitami, np. orsalit. zero mleka i owoców, za to sporo gotowanej marchewki i ryżu.
bettycu
enterol dla dzieci, orsalit z elektrolitami, ryz rozgotowany, gotowana marchew, jagody.
orzech
warto spróbować z probiotykiem, orsalitem żeby zapobiec odwodnieniu, ewentualnie smacta. a najlepiej poradzić się lekarza.
cybulka
kupkę u córki zagęścił ors 200 z hippa. dawałam tez orsalit z elektrolitami przeciw odwodnieniu, wycofałam z diety soki, świeże owoce, za to podawałam sporo gotowanej marchewki i ryżu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.