Menu

Biegunka

Co podajecie swoim pociecha kiedy mają biegunke .

kasia1
 1220  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

kasia1
Dziękuję wam bardzo za odpowiedz moja niunia tez wlasnie dostala biegunke od antybiotyku na dodatek wczoraj przed spaniem strasznie mi wymiotowala dzis nie przyjela mnie lekarka dopiero zarejestrowala na poniedzialek widze ze malej juz jest lepiej wymioty i biegunka ustapily ale mimo wszystko w poniedzialek udam sie do lekarza pozdrawiam.
supergaska
ja podaję enterol raz dziennie, orsalit nawadniajacy z elektrolitami, sprawdzony tez jest ors 200 hippa. no ale jesli biegunka nie ustępuje trzeba iść do lekarza, bo z dzieckiem nigdy nic nie wiadomo...
mziba
dużo płynów, dodatkowo orsalit z elektrolitami, można zrobic kisiel jagodowy, marchwiankę, ryż. kiedy nie przechodzi po 2-3 dniach do lekarza wypada pójśc.
mbeltowska
dieta, probiotyk (u nas sprawdza sie enterol), orsalit żeby sie dziecko nie odwodniło i uzupełniło elektrolity. no i lekarz jeśli nie mija.
bettycu
orsalit, żeby się dziecko nie odwodniło, probiotyk, czasami smecta. dużo picia, najlepiej wody.
orzech
sporo do picia, ale unikam soków, podaje tez orsalit na uzupełnienie elektrolitów, gotowana marchewka, ryż, kisiel z jagód.
otylka
ja nie podaję nic na zatrzymanie, bo organizm musi się oczyścić z toksyn. zawsze za to mam probiotyk w apteczce i pilnuję, żeby córka dużo piła. mam tez orsalit z elektrolitami. do jedzenia oczywiście marchwianka, ryż, chrupki kukurydziane, sucha buła, kisiel z jagód.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.