Menu

Biegunka a zabkowanie

Czy możliwe żeby podczas ząbkowanie było połączone z biegunką?! Czy jedno nie ma nic wspólnego z drugim?

dudka
 7004  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

ząbkowanie zdrowie biegunka

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Zdarza sie.
Claudia
Zdarza sie,i to nawet u doroslych jak rosna osemki.Zeby maja wplyw na funkcjonowanie calego oragnizmu i trzeba o nie dbac nie tylko dla nich samych,ale rowniez ze wzgledu na to, ze psujace sie zeby moga doprowadzic do choroby.
eszka
Rozi, dawaj małemu dużo pić, bo może się odwodnić. Będzie dobrze. Na odparzoną pupę proponuję starą , ale skuteczną maść Tormentiol i częste wietrzenie pośladków. Cierpliwości, niech te ząbki wyjdą jak najszybciej. Pozdrawiam.
aniusia2359
dziewczyny mój synek od 4 dni ma rozwolnienie.byłam z nim wczoraj u lekarza powiedziała że to zęby ale ja się naprawdę martwię. dała nam syrop ale nic nie pomaga a wręcz jest gorzej .kupki są częste i rzadkie czasem ze śluzem. czy to jest normalna reakcja podczas ząbkownia.
tlolek
ja od dziś przerabiam ten temat. Jak zawsze była jedna dziennie tak dziś już 5 ale lekarz zapytał się tylko ile ma miesięcy i czy się więcej ślini niz zwylke i stwierdził że to ząbki juz idą. A tak po prawdzie to poszłam do lekarza nie przez biegunke tylko przez lekkie pokasływanie, a okazało sie że takie pokasływanie to też oznaka ząbkowania (bo za bardzo się ślini)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.