Menu

Biegunka, katar

Witajcie (kwiatek) Synka (17 miesięcy) od niedzieli rana wzięła lekka biegunka (zrobił 4 kupy w dzień i 2 w nocy), w poniedziałek podobnie, wczoraj już mniej. Wczoraj rano byliśmy u pediatry Dostał Orsalit i Nifuroksazyd. Ale dziś od rana ma katar i 37,3 temperatury. Pryskam mu wodą morską, zrobiłam inhalacje z soli. Co mogę mu jeszcze podać?, a może to mieć coś wspólnego z tą biegunką? jutro dopiero podjadę do naszego lekarza. Pierwszy raz ma taką przypadłość i jeszcze nie wiem jak sobie radzić.

Ada3610
 700  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie katar biegunka

Odpowiedzi

MamaMateuszka
ibuprom dla dzieci albo coś takiego na zbicie gorączki. Nie maiałam takiego przypadku ale może to się zbiegło przypadkowo?? Zdrówka życzę dla synka...(kwiatek)
Mysia1
moze to cos wirusowego,moj synek tak kiedys mial tylko bez wymiotow,ciagle takie rzadkie kupy o dziwnym zapachu i stan podgoroczkowy.trzy dni i mu przeszlo.Powiedzieli mi ze to z piaskownicy albo polizal cos brudnego bo to dzieci jeszcze wszystko do buzi biora;)
Mysia1
aaa moze mu zeby ida?moja corka to miala biegunki jak zawsze szly jej zeby i brak apetytu,najlepiej do lekarza;)
tlolek
mój Syn zawsze podczas ząbkowania miał biegunki( do 17 dziennie)
może u Was jest podobnie.
Możliwe to wirus (jeśli dostał Nifuroksazyd) tym bardziej że teraz jest katar.Mógł coś podłapać bo organizm jest osłabiony biegunką.
Ale nie podawałabym nic na zbicie temperatury chyba że jest już 38.5
Wcześniej nie jest to zalecane ponieważ organizm sam musi się nauczyć walczyć z chorobą (37,3 nie jest temp.-przynajmniej w ocenie lekarzy z którymi ja miałam do czynienia)
Zdrówka życzę(kwiatek)
tlolek
możesz na wszelki wypadek podawać wit.C oraz wapno.Na noc nasmarować plecki, piersiątka i stópki maścią pulmex baby (u nas sprawdza się idealnie w takich momentach)
Ada3610
Podałam mu lipomal, miał 37,7
otylka
ja na gorączke podaję milifen, ale powyżej 38 stopni. na biegunkę orsalit przeciw odwodnieniu, jeśli mały ma katar może po prostu złapał jakiegoś wirusa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.