Menu

biegunka przy ząbkowaniu

witajcie dziewczyny!(kwiatek) chciałam Was poprosić o poradę co mogłabym podać synkowi na biegunkę przy ząbkowaniu(smutna) ma strasznie luźne kupki prawie jak woda i robi je 5-6 razy dziennie, podaje mu DICOFLOR ale nie pomaga i gorzką czekoladę która też nie daje dobrych efektów, już sama nie wiem co robić (smutna)(smutna)

kasiulka1985
 5055  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat biegunka

Odpowiedzi

katarynka3311
Smecta jest na biegunke, ja podawalam mojej corce. W aptece bez recepty mozna kupic. Sa to saszetki z proszkiem i w wodzie sie je rozpuszcza.
margolcia85
mojemu synkowi pomagał zawsze tylko NIFUROKSAZYD(czy jak to się tam pisze) a podaj jagody, marchewkę ryż ugotowany, bo to zasusza stolce
Kinia008
rosolek z ryzem powinien pomoc
kaisaa4
jak są to kupki jak woda powinnaś się zgłosić do lekarza nigdy nie wiadomo co to są za kupy i czym spowodowane ząbkowanie możemy tylko przypuszczać a tak luźna kupka jak woda to częsty objaw rotawirusa.dodam że przy takich kupkach bardzo łatwo może ci się dziecko odwodnić więc nie czekaj z wizytą. nifuroksyzad jest na biegunki - każdy probiotyk czy najzwyklejszy jogurt.
otylka
trzeba przede wszystkim nawadniać dziecko. można podawać orsalit z elektrolitami. marchewka, gotowany ryż. warto tez podawać probiotyk. ale jeśli po 2 dniach nie ma poprawy warto pójśc do lekarza, bo nigdy nie wiadomo co jest przyczyną biegunki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.