Menu

Biegunka u 14 miesięcznego dziecka

Dziewczynki moja córeczka (14 miesięcy)dostała biegunki dzisiaj, ale niewiem po czym co mogę podać żeby w końcu przeszła już próbowałam smekty, jagód moja mama mówi że są dobre na biegunke i boję się że nie przejdzie więc może Wy mi coś doradzicie.

iwona1985
 2595  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie biegunka dziecko

Odpowiedzi

myszka838383
najlepiej idź z nią do lekarza. Mojemu tez smecta nie pomagała i lekarka przepisała saszetki ENTEROL.
emiliab
Dużo pić i do lekarza jak nie pomaga Smecta. Odziwo mój synek też dzisiaj dostał biegunki, ale jemu Smecta pomaga. Może jakiś wirus jest?
dyska29
do lekarza duzo podawaj picia rota wirus tez ma takie objawy
Ewa0528
Idz do lekarza dzieci sie szybko odwadniaja duzo pic mój synek dostał smecte i elektrolity zapomnialm jak one sie nazywaja ale maja bananowy smak tylko ze on miał jeszcze wymioty bo to był wirus i ja tez od niego złapałam
JUSTYNA300511
a mók miał biegunke przy ząbkowaniu
JUSTYNA300511
mój miało być*
monique25
mój tez przy ząbkowaniu przez dwa tygodnie ; a tu juz lekarze alergie jakies wymyslali (zla) . Smecta nie działała podawałam jakis lek osłonowy i przeciw odwodnieniu. I dieta oraz ten kleik marchwiowy z apteki. Wyszły czwórki i przeszło .Ps było to dokładnie tez w 14 miesiacu zycia (grins)
iwona1985
monigue Maja właśnie niema jeszcze czwórek
monique25
u nas było tak najpierw dwie górne wyszły a za dwa dni dolne :) gorączki nie było tylko biegunka . Poszłam do lekarza bo w kupce pojawil sie sluz i sie wystrachalam (smutna) a ona zbadała go i mówi ze alergia na mleko krowie (zla) zdziwiłam sie bardzo bo niby po kim poza tym te produkty na bazie mleka je od 8 miesiaca ale wykupiłam lekoi i poszłam do domu .Trwało to i trwało pod koniec drugiego tygodnia zaczełam czytac na temat biegunek u dzieci kupiłam mu lek w aptece dicoflor 30 i dodawałam do mleka . Była scisła dieta a biegunka nadal i nagle po około dwóch tygodniach wyszły czwórki potem dolne i biegunki jak nie było tak nie ma (grins) aha pomimo biegunki moj synek duzo jadł i pił i dlatego uniknelismy szpitala. Wybierz sie na konsultacje u lekarza .
życzę zdrówka (prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.