Menu

Bilans 2-latka

Hej kochane(kwiatek) Jak jest u Was w przychodniach? Dzwonią sami i wzywają na bilanse, czy same się zgłaszacie? My czekamy na telefon, kiedy mamy się zgłosić. Buziaki(cukierek)(cukierek)(cukierek)

Magdzik
 841  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie bilans dwulatka wizyta w przychodni

Odpowiedzi

MiJa
U nas w przychodni w środy i w czwartki popołudniem jest otwarta strona dla dzieci zdrowych i wtedy załatwia się takie rzeczy jak bilans czy mierzenie ,wazenie itp.
ADAMSKA98
sama sie zgłosilam
amalka
U nas się po prostu rejestruje dzieciaczka jak u @Ewcik w "dzień dzieci zdrowych" Nikt nie dzwoni.
Magdzik
@dadzia w tej przychodni, co teraz jestem sami dzwonią i przypominają... o wizytach, o szczepieniach...o wszystkim(awve) Oczywiście, że mogę pójść sama, ale oni lepiej wiedzą, kiedy np. nie ma chorych dzieci i zdrowe mogą się pokazać na bilans(awve)
Magdzik
Pytam z czystej ciekawości, jak jest u Was, bo jak jest u nas, to już wiem(awve)
avilla1209
my sami poszlismy!
monique25
sami poszlismy ...
Renatka2019
U nas parę dni wcześniej wysyłają kartkę z którą trzeba zgłosić się na bilans. U nas badania bilansowe są dokładnie w dzień urodzin dzieciaczka.
karolincia
Ja zawsze sama dzwonię i się umawiam że przyjdę na bilans
margolcia85
U nas wystarczy iśc do przychodni i poprostu w rejestracji powiedziec że na bilans, każą zmierzyć, zwarzyć dziecko i poczekać na wiztę (jak ktoś jest w gabinecie, a jak nikogo nie ma to wchodzisz od razu) mój bilans to byla wielka porażka i pojechałam na prywatną wizytę wtedy to mielismy zrobiony bilans z prawdziwego znaczenia :)
adaPG
a u nas jest ze w kazdy czwartek od 14 do 18 jest czas dzieci zdrowych i wtedy idziesz,kiedy ci pasuje i robisz bilaans ,ewentualnie przy okazji szczepienie.nikt nie dzwoni ,no chyba ze jest pora szczepienia a ty sie nie zglosisz w terminie.ale to mala miescina ,nie dziwie sie ze w duzym miescie jest inaczej,ze trzeba sie zapisywac!
Anciacia
U nas idziesz w miesiacu urodzenia dziecka i tyle. Nie dzwonia, nie wzywaja, nie trzeba sie zapisywac.
Magdzik
@smerfetka chyba trochę przesadzasz... Nie każdemu pasuje iść akurat w dzień urodzin, czy parę dni po... Chyba nie zrobi różnicy tych kilka dni?!! A co to? Jak dziecko się urodziło 5, a pójdzie się z nim 12, to zabiją za to?? No bez przesady...(zla)
miki1987
u nas dzwonią jak u Madzi:) a Ciebie smerrfetko nie rozumiem ze czekamy na telefon z przychodni to znaczy ze jestesmy nieodpowiedzialnymi rodzicami?śmieszne...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.