Menu

biret, toga dla przedszkolaka

Drogie mamy pilnie poszukuję biretu albo kompletu razem z togą dla dziecka w wieku przedszkolnym ( przedział wiekowy 2-5 lat)- chętnie kupię, odkupię, nawet więcej niż jedną sztukę.
czy któraś ma coś takiego na sprzedaż, ewentualnie może któraś z Was ma info skąd coś takiego mogłabym zdobyć?
będę wdzięczna!

kreskah
 5475  12

Odpowiedzi

tymianek
znalazłam coś takiego, bo aż mnie zaciekawiło jak wyglądają birety i togi dziecięce.

http://www.biret.com.pl/index.php/przedszkola.html
kreskah
dzięki, to też znalazłam, ale pomyślałam, że poszukam też wśród mam :)
renata29
też zajrzałam na tą stronę co tymianek bo ciekawa byłam :)
kreskah
moja mała chodzi do prywatnego przedszkola (ona akurat do klubu maluszka). tam pod koniec czerwca robią dzieciom taki piknik na zakończenie roku. Chcemy troszeczkę się zareklamować na tej imprezie(współprowadzę sklep z zabawkami) i jedną z naszych atrakcji byłyby właśnie zdjęcia dzieci z dyplomami i w togach (wspólnik jest fotografem). no i właśnie chcemy znaleźć jakieś togi, albo choć te birety- troszkę nam nie kalkuluje się zamówienie dla wszystkich dzieci- dlatego tylko 1-2 szt- jako rekwizyt do zdjęć :)
Iwona1977
z tego co wiem birety i togi sa na pasowaniu na ucznia w pierwszej klasie, przynajmniej tak jest w Czestochowie, i kazdy robil to sam bo to zadna filozofia z kartonu zrobic biret, a z czarnego materialu toge na gumce lub troczkach, ale zeby w przedszkolu?.... pierwsze slysze
kreskah
to chodzi, żeby zrobić takie fajne zdjęcia dzieciom, a biret z kartonu to żadna filozofia, owszem, ale to ma być rekwizyt do studyjnych profesjonalnych zdjęć, więc zależy nam, żeby był jak prawdziwy, a nie prowizorka.
widziałam kiedyś właśnie takie coś w przedszkolu i strasznie mi się spodobało.
coś nieoklepanego i o to chodzi.
u nas na pasowaniu dzieciaczki nie są w biretach.
Iwona1977
prawdziwy nie oklepany to znaczy jaki? wszedzie sa takie same czarne z kartonu z tasiemaka? wiec o jakie ci chodzi?
kreskah
nieoklepany- w sensie pomysł robienia przedszkolakom na "zakończenie roku" studyjnego zdjęcia w togach z dyplomami- coś innego- przynajmniej niespopularyzowane na innych tego typu imprezach w naszych przedszkolach. sama toga i biret to tylko rekwizyt- dla fajnego efektu.
"prawdziwy"- czyli nie zrobiony z papieru prowizorycznie, tylko z materiału- taka miniatura realnego "dorosłego" biretu.
oto co miałam na myśli w powyższej wypowiedzi- a teraz skupmy się może na sednie pytania:)
dziękuję :)
Maffi
Bez obrazy- ale mnie to rozwala:/ Trzeba uciekać z Polski, bo już nie ma własnych obyczajów:/ toga i biret w przedszkolu... to uwłacza w ogóle jakiemukolwiek wykształceniu:/
babooshka
dla jednego być może to wymysł, ale mama zadała pytanie konkretne więc nie ma co rozważać czy aż takie akcesoria są potrzebne czy nie...(prezent)
kreskah
to nie ma być reklamą przedszkola, ani dzieci nie będę w przedszkolu tak ubrane-przebrane, będą mieć jedynie najzwyklejszy piknik, wzbogacony o jakieś atrakcje typu wodzireje, konkursy, dmuchane zjeżdżalnie. a biret będzie tylko przebraniem-rekwizytem do zdjęcia sesyjnego. taki mały symbol "zakończenia przedszkola". moje dziecko chodzi do tego przedszkola i jakoś wcale nie widzę nic złego w tym, żeby miała mieć tak zrobione zdjęcie, a tymbardziej nie uwłacza to mojemu wykształceniu w żaden sposób. kolega fotograf ma całą masę najróżniejszych rekwizytów- do takich zdjęć sesyjnych i czasem daje to naprawdę fajny efekt- dzieci nie siedzą sztywno, tylko mają jakieś kapelusze, dodatki, najróżniejsze rzeczy- rzecz gustu komu co się podoba.
@Maffi- nie jestem zwolenniczką "kopiowania" cudzych obyczajów kosztem własnych- ale czerpaniu ciekawych pomysłów nie mam nic przeciwko :)
@babooshka- dzięki- w tym całe sedno- zadałam proste pytanie i oczekiwałam prostej odpowiedzi, a niekoniecznie dyskusji o obyczajowości.
nie mam czasu ani ochoty brania udziału w dyskusjach wirtualnych, dlatego nie zadaję pytań "filozoficznych" ani nie udzielam się w takich dyskusjach:)
dziękuję za wyrażenie swoich opinii, ale bez obrazy- niespecjalnie mnie one interesują :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.