Menu

blogi

heja!dziewczyny piszecie swoje blogi?bo tak sie od dluzszego czasu zastanawiam czy nie zaczac pisac bloga o swoim zyciu jako mamy. co o tym sadzicie?macie jakies przyklady?

beatanova
 451  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport blog

Odpowiedzi

Matina
Nie piszę bloga, nie upubliczniam swoich myśli, uczuć, swojego życia...
emikacpi
Publicznie nigdy , jedynie myślę nad założeniem swojego pamiętnika który kiedyś by został taką pamiątką mogła bym tam wklejać śliczne rysunki synów, pierwsze literki .
Moja ciocia zmarła bardzo młodo miałam 36 lat po jej śmierci jej 10 letniej córce pomógł bardzo taki pamiętnik , dużo dowiedziała się o swojej mamie i jest to dla niej taka ważna pamiątka po niej.
krisa
w sumie blog to taka cyfrowa forma pamietnika, nie musi byc upubliczniany, mozna sobie zastrzec ze dostep do niego maja tylko zaproszeni goscie
sama nie prowadze ale mialam ochote, zabraklo motywacji
ale czytam na biezaco, dwa
http://mama-mi-marudzi.blog.pl/
i 4 fajnych mam
http://nosidelkaergonomiczne.pl/eco-ambasadorzy.html
daryjka87poznan
Nie, nie lubie blogow.
Kordelia
A ja od czasu do czasu dodaję nowy wpis na moim blogu, tylko nie rozpisuję się tam o życiu mojej rodziny, tylko opisuję odwiedzane przeze mnie miejsca i zachęcam innych do ich odwiedzenia (grins)(kciuki) Zapraszam (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(awve)
oaza
Ja piszę blog. Uwielbiam go pisać. Oczywiście nie uzewnętrzniam się całkowicie. Uważam, ze jest to świetna forma zapisania np. ciekawych wydarzeń z naszego życia czy psot maluchów. O swoich uczuciach, większych problemach piszę dla siebie w pamiętniku- zeszycie.
lwica
Nie piszę bloga, ale za to uwielbiam czytać cudze, dają dużo do myślenia, czasem w czymś mi pomogą, a czasem po prostu poprawią humor.Dzięki , że są blogerki i blogerowicze:)
amalka
Nie czytam i nie prowadzę- nie mam na to czasu...
karolincia
nie chce mis się ani czytać ani pisać
xkasiulax
myślałam by zacząć pisać ,ale czytać nie lubię
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.