Menu

blokada połączeń wychodzących:(

hej dziś mi zablokowali telefon w Plusie na abonament bo nie wpłyneła im jeszcze opłata za rachunek chociaz mąz placil w poniedziałek ,miałyście też taką blokade kiedyś i co potem jak już wpłynie im kasa to samemu trzeba odblokować czy on to sami robia?

kasiaczek
 6949  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy rachunek

Odpowiedzi

MamaAlicji30
Ja miałam, z tym że w T-Mobile. W momencie wykonywania połączenia wychodzącego, pojawiał się komunikat o blokadzie wraz z podanym nr tel. pod którym nalezy się skontakotwać aby ją usunąć. Zadzwoniłam więc pod ten numer i powiedziałam Pani na infolini, że w przeciągu 15 minut dokonam wpłaty, zdjęcła blokadę na słowo. Jesli w Plusie działają podobnie, to zadzwoń pod numer, który podają Ci jak próbujesz wykonać połączenie wychodzące i powiedz, że dzisiaj o 9:00 powinni zaksięgować wpłatę na ich koncie i może Ci zdejmą.
Majaaaaaa0000
W Plusie tak , jest :0 Jak jeden dzień nie doładujesz konta na czas, blokują połączenia:) zadzwoń do biura obsługi do PLUS i powiedz , ze opłaciłaś rachunek w poniedziałek:)
JUSTYNA300511
sami powinni ci odblokowac jak dostna potwierdzenie ze opłacilas rachunek
Iwona1977
Zazwyczaj jest tak ,ze samemu trzeba zadzwonic do biura obslugi
sque
Jak zaksięgują wpłatę to sami odblokują, ale jak chcesz już być odblokowana to zadzwoń do BOK i powiedz kiedy zapłaciłaś i jak i że potrzebujesz aktywnego telefonu i odblokują Ci wtedy. Miałam tak już kilka razy i za każdym razem w ten sam dzień co mnie zablokowali to popołudniu mnie odblokowali.
clyde22
A może faxem puścić potwierdzenie wpłaty?...
W biurze obsługi powinni wszystko wyjaśnić...
ada410
Popieram clyde22
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.