Menu

bluzka do karmienia

Dziewczynki jakie według was są najwygodniejsze bluzki do karmienia piersią? Czy lepiej taką luźną co od dołu można podwinąć, czy lepiej taką z dekoldem głębokim w serek co od góry można ściągnąć z ramienia? Ja mam w swojej garderobie tylko takie długie obcisłe bluzki co ani od góry, a ni od dołu. Więc muszę coś zakupić (kwiatek)

Tuptolek
 575  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

karmienie bluzka

Odpowiedzi

tlolek
mnie najlepiej się sprawdziły kopertówki.Część mogłam sobie odwiązać przystawić dziecko do karmienia a druga część koszulki ładnie nadal się układała
emiliab
Ja miałam kopertówki lub na guziki.
PatrycjaM
lepiej od góry, chyba ze publicznie lubisz pokazywać brzuch. Zresztą od góry jest dyskretniej. Ja po prostu zakładam takie z dekoldem (ładny biust jest) lub na guziki. Pamietaj o bustonoszu żeby łatwo mozna było zsunąć.
amalka
Koleżanka sali podwijała koszulę do góry. Kłopoty zaczynały się gdy w sali pojawiał się któryś z tatusiów. Byli jednak na tyle taktowni, że po prostu wychodzili.

Ja miałem koszulki na guziki (tak do połowy) i świetnie się sprawdziły.
Arina
Fajnie sprawdzają się bluzy w tym stylu mamatu.pl/odziez-ulatwiajaca-karmienie-26 a poza tym można je nosić na co dzień jako bluzę sportową. Znacznie ułatwia karmienie. Szczególnie polecam taki rodzaj bluz na chłodne dni
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.