Menu

bol brzucha po pigułkach

kochane, chciałam sie spytac czy to mozliwe ze po pewnym czasie zazywania tabletek anty (microgynon 30), mogła mnie zaczac bolec watroba?? tak wiem watroba ponoc nie boli, ale mam straszny bol w prawym podrzebzu co jakis czas, jakbym w tym miejscu troche spuchła, czasami bole plecow. i to nie jest na pewno po jedzonku, bo setki razy sprawdzałam i bardzo uwazam na to co jem. a dwie ostatnie noce skrecałam sie z bolu.
myslicie ze to od pigułek? prosze kobitki pomozcie mi. jestem w anglii a tutejsi lekarze jak pojde to pewnie tylko zaproponuja mi zmiane tabletek. moze powinnam odstawic, do konca opakowania zostło mi 10 tabletek.
z gory dziekuje za podpowiedzi

aga28
 509  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie tabletki anty

Odpowiedzi

zona
odstaw tabletki lub zmien
rozowa82
do lekarza. pigółki bardzo obciążaja watrobe.... przypuszczalnie dostaniesz inne tabletki bądz lekarz odstawi je całkowicie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.