Menu

bol brzucha w 10 tygodniu ciąży

Jestem w 10 tygodniu prawie 11 i od kilku dni boli mnie brzuch. Ból nie jest umiejscowiony w jakimś konkretnym miejscu, ani na dole ani na gorze- boli w całości. Do tego jestem zwłaszcza wieczorem tak jakby napompowana. W nocy spac nie moge przez ten ból- chyba ze położę sie na poduszce i na brzuchu, w poprzedniej ciazy nie miałam takich boli zreszta czułam sie zupełnie inaczej a po za tym ostatnio lekarka powiedziala mi ze w kolejnej ciazy i bóle i wymioty i w ogole wszystko jest większe,ale teraz juz nie wiem.miala ktoras z was coś podobnego w tak wczesnej ciąży??

Nena ExpertMama
 393  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ból brzucha 10 tydzień

Odpowiedzi

chivas SuperMama
w 10-11 tygodniu podobelwał lekko jak na okres czy owulacje i wszystko jest w porzadku. W razie czego skonsultuj z lekarzem, bo każda kobieta bóle odczuwa inaczej, dla jednej to co jest silnym bólem dla innej to nic wielkiego, kazda z nas jest inna, a jak obada to lekarz to będziesz spokojniejsza i nie będziesz sie byc moze bez powodu denerwowała. Idź do ambulatorium. Kobiety w ciąży muszą przyjąć bez żadnego ale. Dużo zdrówka!
Nena ExpertMama
Chivas to właśnie nie jest taki ból jak przed okresem. Właśnie dlatego jakiś taki dziwny.
Pójdę do lekarza ale po 16 bo dzis w pracy urwanie glowy i młodej nie mam z kim zostawic.
chivas SuperMama
leć, leć. Lepiej sie dowiedzieć, choc mam nadzieje ze to nic poważnego. Ale wiadomo.. spokój wewnetrzny i świadomośc ze dziecku nic nie grozi są bezcenne! Trzymam kciuki!
czekoladka22 Mama
Ja miałam teraz tez właśnie cos koło tego tygodnia też pytałam dziewczyny co i jak ale mi to przeszło po paru dniach :]
Nena ExpertMama
Przejść nie przeszło ale przynajmniej wiem po wizycie lekarskiej ze wszystko jest z dzieckiem ok. Dostałam leki przeciwbolowe i zalecenie odpoczywac. A ból lekarka wytlumaczyla mi ze przy drugiej ciąży macica potrzebuje więcej wysiłku włożyć by znów sie rozciągnąć. Za to poród będzie łatwiejszy (rofl)(rofl)
chivas SuperMama
Ciesze się! :) Nie dosc ze P.doktor Cie uspokoiła to jeszcze pocieszyła odnośnie porodu :D
czekoladka22 Mama
mi powiedziały lekarki że jak macica się rozciąga to boli po bokach brzucha.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.