Menu

"ból brzuszka"

Cześć dziewczynki!Mój synek nie długo skończy 13 miesięcy a ciągle budzi się w nocy z płaczem bo boli go brzuszek.Praktycznie od drugiego miesiąca.Na początku doktorka stwierdziła że to kolka i tak o tej pory twierdzi,ale ja jakoś w to nie wierzę.Robiłam już badania moczu i wszystko ok.Ostatnio zauważyłam w kupce śluz.Czy to może być jakaś alergia pokarmowa?dodam że nie ma żadnych problemów skórnych.Moje drugie pytanie to czy takiemu małemu dziecku można zrobić testy?Z góry dziękuje za odpowiedzi.

bryza
 823  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

nataliasia
najlepiej poradzić się innego lekarza
cytrynka
nie wydaje mi się aby kolka mogła się utrzymywać do tej pory. może pije za dużo mleka w nocy i przez to boli go brzuszek. najlepiej wykonać usg brzuszka. a skąd wiesz że to brzuszek? może śni mu się coś.
testy skórne wykonuje się dzieciom powyżej 3 roku życia, a z krwi (wykazujące tylko czy ma alergię) można już małym dzieciom zrobić ale nie są one miarodajne.
renata29
a ja znam przypadek dziecka,któremu kolki zaczęły się po 3 miesiącu i utrzymywały bardzo długo ale Tobie radzę zmienić lekarza
bryza
podejrzewam że to brzuszek bo straszni przewraca nogami i przy tym puszcza bąki.Usg też robiłam i wszystko ok.Mleka też nie pije już w nocy.
cytrynka
to lepiej poszukaj innego lekarza bo nie powinno tak być.
beatris23
zmień mleko,idź do innego lekarza.Śluz w kupie często jest sygnalem stanu zapalnego jelit
beatka7623
To może ma wzdęcia po czymś przeanalizuj może menu I nie podawaj na drugi dzień tego co jadł wcześniej Może coś je co mu nie służy I idź do innego lekarza jak dziewczyny radzą ..
JUSTYS
to pewnie alergia i tak jak napisała @beastris23 .Mój synek ma alergie i bardzo często ma wzdęcia a ma już ponad 2 latka (pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.