Menu

"ból brzuszka"

Cześć dziewczynki!Mój synek nie długo skończy 13 miesięcy a ciągle budzi się w nocy z płaczem bo boli go brzuszek.Praktycznie od drugiego miesiąca.Na początku doktorka stwierdziła że to kolka i tak o tej pory twierdzi,ale ja jakoś w to nie wierzę.Robiłam już badania moczu i wszystko ok.Ostatnio zauważyłam w kupce śluz.Czy to może być jakaś alergia pokarmowa?dodam że nie ma żadnych problemów skórnych.Moje drugie pytanie to czy takiemu małemu dziecku można zrobić testy?Z góry dziękuje za odpowiedzi.

bryza
 796  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

nataliasia
najlepiej poradzić się innego lekarza
smerrfetka
TESTY TYLKO Z KRWI.....idź do innego lekarza,albo zmien mleko,
cytrynka
nie wydaje mi się aby kolka mogła się utrzymywać do tej pory. może pije za dużo mleka w nocy i przez to boli go brzuszek. najlepiej wykonać usg brzuszka. a skąd wiesz że to brzuszek? może śni mu się coś.
testy skórne wykonuje się dzieciom powyżej 3 roku życia, a z krwi (wykazujące tylko czy ma alergię) można już małym dzieciom zrobić ale nie są one miarodajne.
renata29
a ja znam przypadek dziecka,któremu kolki zaczęły się po 3 miesiącu i utrzymywały bardzo długo ale Tobie radzę zmienić lekarza
bryza
podejrzewam że to brzuszek bo straszni przewraca nogami i przy tym puszcza bąki.Usg też robiłam i wszystko ok.Mleka też nie pije już w nocy.
cytrynka
to lepiej poszukaj innego lekarza bo nie powinno tak być.
beatris23
zmień mleko,idź do innego lekarza.Śluz w kupie często jest sygnalem stanu zapalnego jelit
beatka7623
To może ma wzdęcia po czymś przeanalizuj może menu I nie podawaj na drugi dzień tego co jadł wcześniej Może coś je co mu nie służy I idź do innego lekarza jak dziewczyny radzą ..
JUSTYS
to pewnie alergia i tak jak napisała @beastris23 .Mój synek ma alergie i bardzo często ma wzdęcia a ma już ponad 2 latka (pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.