Menu

ból głowy

W jaki sposób odróżnić migrenowy ból głowy od zwykłego?Czym się objawia migrena?Nigdy nie miałam kłopotów z bólem głowy a teraz jestem w 11 TC i głowa mi pęka-ale tylko po lewej stronie.A może znacie jakiś domowy sposób na złagodzenie tego bólu bo Apap nic nie pomaga?Proszę o pomoc - do lekarza mogę iść dopiero jutro...(chora)

ANAHANA84
 673  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ból głowy w ciąży

Odpowiedzi

mycha2706
Przy migrenie bolą oczy,nie mozesz podniesc głowy i chce Ci sie wymiotować...
julia
najlepiej nie beirz zadnych lekow zgadzam sie z poprzedniczka...w czasie ciazy nawet zwykle lekarstwa nalezy konsyltowac z lekarzem i nie sluchac babc..cioc...itd.. a na glowe..moze zrob sobie kompres zimny..i lez..sprobuj zasnac..mnie tez czasem tak w ciazy glowy pekala..teraz juz jestem na koncowce;-) zycze zdrowka
emiliab
Do odpowiedzi mychy@ dodam jeszcze światłowstręt. Apap akurat jest bezpieczny w ciąży, bo to odmiana paracetamolu. Jednak nie należy przesadzać z braniem.
joana1983
ja mam bóle migrenowe. Boli mnie wtedy tak jakby pół twarzy, tętnica szyjna, skroń i rozsadza mi gałkę oczną, do tego mam światłowstręt. Dobrze że wymiotów nie mam... (chora) Najlepszym i jedynym rozwiązaniem bez leków jest zimny kompres. Jeśli bolą Cię również tętnice to poproś męża żeby Ci je masował. Masaż rozluźni je i dzęki temu nie będą się tak boleśnie kurczyć(chora) Co do zimnych okładów to są do kupienia takie żelowe kompresy w aptece. Długo trzymają temperaturę, są wygodne i nie ciekną. Życzę Ci żeby przestała boleć Cię głowa...(chora)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.