Menu

ból glowy

Mam masakrystyczny ból głowy,oka,szczęki,zaburzenia widzenia,znaczy sie widze jakby za mgłą.Wzięłam dwa panadole extra jakies 2 godziny temu,troche przeszło,ale czuje ze powraca...czy moge wziąć teraz TRAMADOL.Tabletki wzięłam od mamy,bo już nie wytrzymuje tego cholernego bólu.Tramadol to silny lek cos takiego jak Tramal, nie powinno sie go mieszac z innymi lekami,tak jest napisane w ulotce... Po jakim czasie od tego panadolu mogę wziąc?.Pomóżcie,bo wykorkuje

mycha2706
 514  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie głowa

Odpowiedzi

Beki
Nic nie bierz już! To migrena! Ciśnienie Ci skacze, coś na uspokojenie lepiej weź... ziołowego najlepiej, herbatkę jakąś.
emiliab
Nie wiem jak po 2 Panadolach, ale po jednym coś następnego można zażyć po minimum 6 godzinach.
MiJa
Migrena to nie to samo co wysokie ciśnienie...a Twoje objawy wyglądają własnie na ciśnieniowe. Ja bym pojechała na izbę...wysokie ciśnienie jest bardzo niebezpieczne...!!!
MiJa
dostaniesz kroplówkę,zbiją Ci ciśnienie i wrócisz do domku ze skierowaniami na badania:)
mycha2706
Dziewczęta moje kochane ja mam ciśnienie 90/60 .Wzięłam ten Tramadol,bo nie wytrzymywałam i jestem nówka(kciuki) Jakbym się na nowo urodziła...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.