Menu

ból piersi

moje kochane przechodze na butelke i dzisiaj w nocy strasznie bolała mnie piers od strony reki mówią ze to zastój pokarmu od rana ją masuje i ściągam pokarm ale jeszcze mnie boli co moge zrobic jeszcze zeby już nie bolało może to jakies zapalenie co robic ?

ewus
 1207  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

ból piersi

Odpowiedzi

myszka838383
moja znajoma właśnie ma ten sam problem..zrobił się zastój ..ma dwa guzki...boli ja strasznie..wiem że miała nawet gorączke. Robiła okłady z kapusty..a teraz lekarz przepisał jej antybiotyki.
malgosia
możesz przyłożyć mrożone liście kapusty, zrobić ciepłą kąpiel i wtedy wymasować pierś. Jak skóra na piersi zrobi się napięta, sucha i czerwona,a ból będzie się utrzymywał to udaj się do lekarza.
Możesz też ibuprofen (Ibuprom, Nurofen) wziąć, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.
maglin
Jeśli nie chcesz brać leków, to możesz pić napar z szałwii. Odciąganie pokarmu - tylko niewiele, tak, żeby poczuć ulgę, bo tu działają zasady rynku popyt kształtuje podaż ;), albo najlepiej coraz rzadziej przystawiaj dzieciątko do piersi (czemu ma się marnować takie zdrowe mleczko), a pokarm stopniowo będzie sam zanikał. W razie bólu tak jak pisały dziewczyny okłady z liści kapusty. Dobrze je trochę zmiażdżyć, żeby sok działał szybciej przeciwzapalnie. Testowałam przy zapaleniach piersi i obyło się bez leków.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.