Menu

ból pleców

znacie jakiś sposób na odprężenie się? córka ma poł roku i od urodzenia noszę ją na rękach, a jest coraz cięższa! bardzo bolą mnie plecy i mięsnie! karmie piersią więc jakieś tabletki przeciwbólowe nie wchodzą w gre,zresztą nie wiem czy by coś dały...jakies porady?

olus52
 715  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie mama ból pleców dziecko

Odpowiedzi

lola86
o atenko ja miałam chustę i nosidełka mała w niczym nie chciał być tylko na rękach (grins)(grins) też zasuwałam z małą cały dzień na rękach .Jak mała kładła się do łóżeczka to ja leżałam na ziemi koło niej , a potem gorąca kąpiel (kciuki)(kciuki)
Madzik8889
Ja nie rozmumiem po co tyle nosicie dzieci????Moja odkąd skończyła pół roczku nie jest noszona...to kwestia przyzwyczajenia nauczyłyście nosić to będziecie Wasze dzieci nosić pewni nawet jak będą mieć 12 lat?bez sensu....to tak samo jak z chuśtaniem w wózku moja od małego nie była chuśtana i jakoś przeżyła i nikomu nie pozwoliłam ją wozić poza tym jak byłą na spacerze. Co do tematu... to myśle tak jak geodenna69 wizyta u ortopedy jeśli to jest tak dokuczliwy ból jak mówisz(kciuki)
lola86
@ Madzik życze ci z tą mądrości życiową następnego takiego dziecka jak ja mam i wtedy będziesz wiedział po co je nosić .
karolincia
wiem co to za ból tyle że ja nie karmie i moge wziać tabletke musisz jednak zrobić badania ja zreszta też, mi ulgę daje spanie na brzuchu madzik ja tez staram sie mało nosic ale czasem trzeba wziąć na ręce a kregosłup to odczuwa niestety zwłąszcza jak dziecko jest duże
olus52
no wlasnie czesto dziecko nie chce leżec bawić się i placze i nie sposób nie wziąść na ręce,a dziecko zadowolone bo wszystko widzi, ja też śpię na brzuchu bo wygodniej a gorąca kąpiel nie pomaga...także chyba tylko pozostaje to przetrwać :D
JustiSam
@lola86(awve)(kciuki) @geodonna(awve)(kciuki)
Mnie juz szyja boli od noszenia(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.