Menu

ból po odstawieniu tabletek

dziewczyny potrzebuje waszej porady i wiedzy

otóż odstawiłam tabletki anty które brałam od porodu czyli 2 lata z miesięczną przerwą. ostatnią miesiączke miałam 14 maja czyli wychodzi teraz szczyt dni płodnych. a od wczoraj niemoge sobie poradzić bólem podbrzusza boli tak jakbym za chwile miała okresu dostać. nie przypominam sobie żebym kidykolwiek miała podobną reakcje na odstawienie tabletek.
a pytanie brzmi czy spotkałyście się z podobną sytuacją ?

tlolek ExpertMama
 585  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zdrowie ból podbrzusza

Odpowiedzi

anulaw Mamusia

to może być reakcja na to że wybudzają się twoje jajniki które przez cały okres brania tabletek nie produkowały jajeczek,ale może jak bardzo boli to lepiej edzie jak pójdziesz do lekarza.(kwiatek)

tlolek ExpertMama

może masz racje z tym wybudzaniem bo zawsze jak nie brałam tabletek doskonale wiedziałąm który jajnik w danym miesiącu jest aktywny bo troche bolał

anulaw Mamusia

Najlepiej odczekaj dzień dwa a jak nie przejdzie to idź do lekarza.Pozdrawiam

Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.