Menu

ból szyi dziecka po zabiegu usuwania migdałka.

Witam
Mam pytanie moje dziecko dokładnie 6 dni temu przeszło zabieg usuwania trzeciego migdałka i podcięcia 2 bocznych w znieczuleniu ogólnym. zabieg przeszedł prawidłowo bez komplikacji tak mnie oczywiście poinformowano , jednak moja córka bardzo źle psychicznie zniosła zabieg , zauważyłam od jakis 3 dni że dziwnie trzyma głowę ciagle ma ja opuszczona na dół albo tak dziwnie przekręcona na bok mówi że ja boli z tyłu szyja (ogólnie podaję jej przynajmniej raz dziennie syrop przeciw bólowy bo mówi że ja nadal boli gardełko) niewiem czym może być spowodowany ten ból oczywiście jutro wybiore sie z nia do lekarza może któraś już przeszła z dzieckiem taki zabieg, może to normalne?
proszę o odpowiedzi z góry dziekuję

aneta1262
 1080  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zdrowie ból zabieg dziecko

Odpowiedzi

mamaGosia
Taki zabieg przechodziła córka brata w Kozienicach. Wiem, że zaraz po zabiegu miała zlecone branie przez 10 dni antybiotyku wraz z lekami przeciwbólowymi. lekarz ponadto nie pozwolił chodzić jej przez 14 dni od zabiegu do przedszkola ponieważ ma po usunięciu migdałków wyraźny spadek odporności. Do tego oczywiście dochodzi działanie antybiotyku.
jagoda30
Mój syn miał robione to samo w wieku 4 lat,nic mu nie dolegało po zabiegu,a był przeszczęśliwy,b o lekarz pozwolił jeść lody (gardło się lepiej goi).
aneta1262
moja miala antybiotyk podawany tylko 2 dni poźniej nie miala zalecony po wyjściu ze szpitala. Zalecienie było żeby nie biegala i sie nie przemęczala przez 2 tyg. Ale ta szyja mnie nie pokoi :(
Iwona1977
Moj syn tez ten sam zabieg mial ...szybko doszedl do siebie poza jedna komplikacja (pielegniarka zle podala zastrzyk i doszlo do porazenia kosci strzalkowej...w efekcie niewladna stopa) ale z szyja nic nie mial
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.