Menu

Ból szyi... świnka?!!

Kochane i Kochani(grins) Od wczoraj boli mnie szyja, a w sumie kark też. Jakie są objawy świnki? Chorowałam na nią w dzieciństwie i w sumie nie pamiętam, jak to przechodziłam. Prócz tego, że byłam spuchnięta (a teraz nie jestem) i chodziłam w szaliku latem(pout) Podejrzewam, że mnie przewiało, ale czy na pewno...(smutna) Smaruję się maścią przeciwbólową, przeciwzapalną, ale nie przechodzi. Czy którejś/któremuś z Was przydarzyło się coś takiego?

Magdzik
 2104  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie świnka szyja kark ból choroba

Odpowiedzi

Magdzik
(kwiatek)(kwiatek) Po tych ostatnich wiatrach wszystko możliwe, a ja sobie chodziłam w cienkiej apaszce, która mi się rozwiązywała i odkrywała szyję(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
cytrynka
mojemu dziecku ostatnio spuchły węzły chłonne i myślałam że to świnka ale lekarz do którego się udałam powiedział,że już kilka lat nie widział tej choroby(świnki). także pewnie cię przewiało
mammma
miałam świnkę kilka lat temu. ból gardła był bardzo silny, promieniował na kark. miałam powiększone węzły chłonne, nawet te pod pachami i kolanami i ledwie się ruszałam. żadne tablety nie pomagały na gardło. po kilku dniach pozbierałam się i było już lżej.
avilla1209
swinke przechodzi sie chyba tylko raz!
Magdzik
(kwiatek)(kwiatek)
Kasik34
Napewno Cie przewialo bo swinke ma sie tylko raz w zyciu.
kasiam146
swinke przechodzi si4e tylko raz wiec malo prawdopodobne pewnie cie przewialo a z reszta to zgadzam sie z gosia1984
Martuska
a ja przechodziłam świnke 2 razy, wiec wszystko jest możliwe
ada85
przechodzenie świnki dwa razy chyba rzadko się zdarza, ale lepiej się upewnić i szybko reagować ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.