Menu

Ból ucha

Mojego męża od wczoraj pobolewa ucho ale nie ma tragedii (jakby była poszeł by do lekarza bo to jest panikarz) i chciałam się was zapytać czy przy bólu ucha dobrze jest ucho zatykać np. watą czy lepiej po prostu uważać żeby nie przewiało, nosić czapkę a poza tym normalnie funkcjonować?

Aagataa
 2196  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

ucho ból ucha

Odpowiedzi

itaka
a to w sumie nie ma zabardzo znaczenia... musi iśc do lekarza ! Miałam zapalenie 2 naraz i wyłam z bólu, płakałam do poduszki, zeby dzieci nie widziały... ucho boli leczone czy nieleczone minimum tydzień i to bardzo !!! A żeby niewyszło z tego nic gorszego konieczna jest wizyta u lekarza.
itaka
nie wolno zatykać... chociaz nie zdziwie się, że lekarz powie inaczej :)
kosia
nie nalezy zatykać. wiesz co? jak nie boli go bardzo to jest też możliwość, że to od zęba. Kiedyś tak miałam, że wydawało mi się że boli mnie ucho. Poszłam do laryngologa nic nie widział. Okazało się, że był to ból promieniujący od zęba... ale to tylko tak z mojego doświadczenia.
kasia13_archiwum
Oklady z duszonej cebulki... Kroisz cebulke w kosteczke, podduszasz z niewielkime dodatkiem wody... tak, az sie zeszkli... dajesz w szmatke, jak jest jeszcze cieple, ale nie gorace, przykladasz do ucha...
kasia13_archiwum
Marzenko... niby ma pomagac... no jesli ten bol nie jest tak silny...

Jak moja Fatima miala ciagle te stany zapalne ucha, to dostawala takie kropelki homeopatyczne i tam wlasnie byl opisany ten sposob.

Ogolnie w Niemczech stosuje sie go...
Nie wiem, co tam tak dziala... opary z cebuli, cieplo, czy cos jeszcze... ale dziala.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.