Menu

ból w boku

witam dziewczyny(cukierek) jestem w 33 tyg ciąży i od kilku dni mam takie trochę dziwne bóle w prawym boku a dokładnie pod samymi żebrami!to tak jakby kłucie czy tak bolesne napięcie skóry jakby zaraz miała się rozerwać!troche pomaga mi leżenie ale ciągle mam wrażenie jakby mała wypychała mi tam piętę (krejzolka) tydzień temu miałam usg i wsystko było w normie-myślicie ze taki ból jest normalny bo dzidziuś jest duży i ma mało miejsca czy może powinnam przejść się do lekarza?dodam ze mimo ruchów dziecka ból tem się nie zmienia i zawsze mam w tym samym miejscu

zosian
 662  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ból brzucha kłucie

Odpowiedzi

amalka
Dokładnie jak pisze @basia (grins) Kładź się na boku przeciwnym do "obolałego". Mnie w "krytycznych" sytuacjach pomagało gdy zjadłam cukierka. Mój mały amator słodyczy zaczynał się wówczas wiercić i zmieniał pozycję.
smerrfetka
to mogą być dolegliwości woreczka żółciowego też to przerabiałam,po prostu jest ściśnięty woreczek co powoduje problem z odpływem żółci i może piec,kłuć,i ogólnie boleć..mi kazano dużo pić wody,i pomagało mi jak siedziałam lekko ucisnąć brzuch do dołu wtedy woreczek odpoczywał..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.