Menu

Bolące pięty uczucie jak by ktoś przypiekał żywym ogniem ;/

(grins) Na Samym początku chcę się pochwalić że po 5 latach siedzenia w domu w końcu pracuję ;) Jest to praca na produkcji przy ramach i obudowach do telewizorów LCD ...Cieszę się bardzo bo w dodatku mam do pracy 8 minut pieszo ;) Ale ,i właśnie tu jest problem ,strasznie bolą mnie pięty od stania ..Już nie wiem co mam robić by ulżyć sobie w cierpieniu ? (placze)(placze) Może macie jakieś sposoby leki ,które by mi pomogły .....???

domka
 570  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca

Odpowiedzi

GULKA32
WITAM SERDECZNIE ,WSPOLCZUJE SERDECZNIE ,BO SAMA MIALAM TEN SAM PROBLEM PRACOWALAM PRZY PAKOWANIU,WARZYW.JEDNO CO MOGE CI PORADZIC TO WYGODNE OBUWIE,A PO PRACY WYMOCZYC NOZKI W CIEPLEJ WODZIE Z SOLA.W CZASIE SNU NOGI POWINNY BYC PULOZONE WYZEJ PODLOZ POD NOGI PODUSZKI,RANO BEDZIE OK.POZDRAWIAM .MI POMOGLO:)
JumaPi
Wygodne buty a do tego wkładki żelowe:)
sque
Za dużo z tym nie zrobisz, te sposoby co dziewczyny podpowiedziały są ok, ale mi żadne nie pomogły dopóki się nie przyzwyczaiłam. Ja natomiast po 4 latach poszłam do pracy w sklepie z odzieżą dziecięcą i po 5 dniach pracy stało mi się coś z kostką u nogi że dzisiaj nie mogę na nogę nawet wstać, a co dopiero chodzić, mam kostkę opuchniętą i zawinęłam bandażem. Nic sobie nie zrobiłam bo bym pamiętała, być może przeciążyłam sobie staw, który w czasach liceum miałam zwichnięty. Także każda praca ma swoje wady i zalety. Trzeba się po prostu przyzwyczaić.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.