Menu

bóle brzucha, wymioty osłabienie

Witam. Dziś w nocy mój organizm przeszedł sam siebie. Wybudzałam się w nocy z dużymi bólami podbrzusza, tym razem w centralnej części czyli tam gdzie jest ulokowane dziecko (kilka dni wcześniej bolały mnie tylko boki podbrzusza w okolicy blizn po przepuklinie). Łagodziłam bóle zwijając się w kulkę i leżąc na kolanach bo nic innego nie pomagało. Jak już mnie puściło i mogłam się wyprostować poszłam po picie do kuchni a tam na zmianę ciągneło mnie na wymioty tak, że o mało żołądka nie wyrwało i osłabiało praktycznie do zemdlenia. takie coś na zmianę trwało ponad 3,5 godziny teraz tylko mnie bolą znów boki.
I pytanie brzmi czy zgłosić się z tym do lekarza czy poczekać aż samo przejdzie? Może miałyście coś podobnego?

Niegrzeczna
 2309  52

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Partnerstwo i Rodzina bóle brzucha

Odpowiedzi

babooshka
powinnnaś się zgłosić do lekarza zawsze gdy Cię coś niepokoi i coś się dzieje...
Beki
Raczej do lekarza się zgłoś.. samo nie przejdzie.. każdy ból nie jest dobrym objawem zwłaszcza jak się jest w ciąży..
Beki
Przeczytałam jeszcze raz i powiem Ci, że miałam takie objawy jak rodziłam, z tym że wymiotowałam przy każdym skurczu.. bólu.
Zgłoś się do lekarza jak najprędzej.
Beki
geodzia hehehehee (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
muszę teraz monitor przetrzeć hehehehe (kciuki)
lizzy11
jak najszybciej do lekarza! takie bóle silne (poza tymi porodowymi) zawsze trzeba konsultowac z lekarzem, ja bym nie czekala ani chwili, w sytuacji zagrozenia dla dziecka lepiej chuchac na zimne .
Niegrzeczna
Ja jestem w 17 tygodniu dopiero więc nie czas na poród. W pewnym momencie bóle były tak silne, że upłakana chciałam swojego prosić żeby mnie zawiózł do szpitala ale samochód jest zepsuty więc nic by z tego nie wyszło a szpital w pobliży traktuje kobiety w ciąży jak szmaty i prędzej by mnie dobili niż pomogli :/ więc zostałam sobie :)
babooshka
Kobieto, wychodząc z takiego założenia to co ci pozostaje, siedzieć w domu i czekać? ale na co??Po co w takim razie zadajesz to pytanie?
Niegrzeczna
po to by uzyskać odpowiedź?
izunia83
zgłos sie do lekarza z takimi objawami
Mysiaa
jak jesteś dopiero w 17 tygodniu i już masz takie bóle i wymioty to migiem do lekarza!!!Ja bym w ogóle nawet tu nie pytała tylko sama bym wiedziała,że tylko wizyta w szpitalu pomoże.I nie mów,ze w Twoim szpitalu traktują kobietę jak szmatę bo nie wierzę w to ,że z takimi dolegliwościami kazaliby Ci wracać do domu (krejzolka)(krejzolka)
Beki
Każda wymówka jest dobra... zero odpowiedzialności.
Niegrzeczna
Taksówek nie ma to fakt. Pytam się bo nie wiedziałam czy to tzw norma i mam się uspokoić i nie histeryzować czy jednak iść teraz już wiem i dziękuję za odpowiedzi
Niegrzeczna
Jak by było zero to bym to olała jak mi tylko przeszło. Zbieram się do lekarza papa
aneta1262
ja już dawno byłabym w szpitalu....
tlolek
z takimi bólami zdecydowanie do lekarza
a to że auto niesprawne to żadna wymówka...mój teściu ciągle bez naszej wiedzy bierze samochód i wiem że jak by się cokolwiek działo to mam 2 sąsiadów którzy mnie do szpitala zawiozą (a mieszkamy ponad 25km od najbliższego szpitala)
maminka
(zlosc) Szybko do lekarza!!! To nie sa zarty..takie bole moga byc bardzo niebezpieczne!!!
sheryl
Oczywiście, że do lekarza. Takie bóle to właśnie bóle porodowe u części kobiet. I nie mów, ze to 17 tydzień i nie czas na poród, bo poród może się zdarzyć, tyle, że przedwczesny. To tak gwoli informacji. Oby wszystko było dobrze.
xkasiulax
Może to kolka nerkowa moja siostra miała ból nie do zniesienia powinnaś powiedzieć o tym,lekarzowi ...jak najszybciej!!ja bym po pogotowie dzwoniła!!!!!!
xkasiulax
tzn...w nocy mogłaś zadzwonić na pogotowie....zawieźli by cię do szpitala....na bank bo nikt ciężarnej nie zostawi,na swoją odpowiedzialność!!...
renata29
litości dziewczyno!Wymądrzasz się przy prawie każdym pytaniu a nie wiesz podstawowych rzeczy ale może skoro to jest "rybka" to nie trzeba się o nią martwić tylko czekać aż ewoluuje
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.