Menu

Bóle menstruacyjne

Czy miewasz silne bóle menstruacyjne i towarzyszy Ci złe samopoczucie przez kilka pierwszych dni okresu? Jak sobie z tym radzisz, czy zażywasz jakieś leki przeciwbólowe? Co możesz polecić innym kobietom, które cierpią z tego samego powodu? Podziel się swoim doświadczeniem.

Ania
 1271  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie menstruacja bóle menstruacyjne

Odpowiedzi

milcia22
po porodzie była masakra, im więcej cykli tym wszystko wraca do normy sprzed ciąż, mi ketonal pomagał, za to nospa nic nie działała
agnieszka79
Przed porodami moje okresy były straszne,miałam silne bóle,nie pomagało nic(ketonal nie raz ale nie zawsze),pociłam się,mdlałam i miałam drgawki.A nawet teraz po porodach mogę śmiało powiedzieć,że miałam bóle i skurcze podobne do tych porodowych.A brzuch zawsze dostawałam taki wzdęty,że nie mogłam się w spodnie dopiąć.I taki miałam zawsze pierwszy i nie raz drugi dzień.Teraz po dwóch porodach jest super(jeżeli można tak w ogóle to nazwać),pierwszego dnia nie zawsze(sporadycznie)pobolewa mnie brzuch ale ibuprom działa,no i przede wszystkim brzuch mam normalny a nie taki wielki.Mam nadzieję,że to już się nie zmieni.
monique25
u mnie jak u @asafi ; dokładnie :/
daryjka87poznan
Po ciazy jakos przechodze to lagodniej i wogole krocej mam z czego bardzo sie ciesze.
korek221
gdyby nie to że kapie ze mnie "jak z rozbitej gęsi":/ to w ogóle nie wiedziałabym ,że mnie @ dopadła...nic mnie nie boli:)
renata29
przed ciążą miałam okropne bóle,pierwszy dzień był najgorszy,czasem wymiotowałam,brałam pyralginum ale nie zawsze pomagał albo ketonal jak mama miała i wtedy był spokój,po ciąży już mnie tak nie bolało,czasami brałam nospę a teraz znów jestem w ciąży i mam spokój:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.