Menu

bóle podbrzusza, brak krwawienia..

Witam. Nie wiem czy to odpowiednia strona do zadawania takich pytań, ale szukam pomocy.. Tak jak w temacie mam problem ze spóźniającym się okresem. Ostatni miałam 26.07 jednak zawsze spóźnia mi się 2-3 dni. Teraz są już ich 7, jednak odczuwam bóle takie same jak w czasie okresu (mianowicie ból podbrzusza, ból piersi) Współżyję z moim chłopakiem od pół roku i nie zawsze używamy prezerwatyw.. Jednak jesli tak to staramy się uważać i jeśli odczuwa silne podniecenie - przerywamy stosunek i ''kończy'' na zewnątrz. Czy to może być ciąża? Moje znajome mówią, że okres może mi się spóźniać bo się stresuję tym, że w drodze jest już dziecko.. Nie wiem co robić.. Ile mam czekać na zrobienie testu? Czy to może być torbiel bądź jakieś zapalenie?

malwinar
 914  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

agnese32
zrob test on Ci wszystko wyjasni (kwiatek) a chocby nawet jesli jestes w ciazy to zaakceptuj i nie stresuj sie
malwinar
z akceptacją byłoby ciężko, bo jestem w klasie maturalnej i nie wiem jakbym sobie poradziła. Chcę założyć rodzinę, ale dopiero po zdaniu matury..
Zrobiłam test, pokazała się jedna kreska. Także dostaliśmy z chłopakiem niezłą nauczkę , żeby nie kochać się bez zabezpieczenia :P
margolcia85
hahahaha smerfetka "pizdogrzeb" nie słyszlam takiego określenia jeszcze ale mi się spodobało :) wracając do pytania dziewczyny maja racje Gin jest jak wyrocznia tylko on prawdę ci powie :)
pscolka1987
(grins)(grins) smerrfetka (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)hhaa określenie ........... Moja droga koleżanko jeżeli nie jestes gotowa na dzidzie to wez sie ku...zabezpieczaj a nie potem stresuj chwila przyjemności a potem płacz ....ginekolog prawdę powie i doradzi antykoncepcje !!!!!!
asiunia83
pizdogrzeba (smiech)(smiech)(smiech) dobre (kciuki)(kciuki)(kciuki)
agnese32
(grins)(grins)(grins) smerffetka Ty to umiesz rozbawic
malwinar
a dlaczego mogą kłamać?;o
malwinar
ojej, to nie wiedziałam ;o
Ale własnie dzisiaj dostałam okres, także dzidziuś dopiero za 2 lata i bedzie planowany, żeby nerwów takich jak teraz nie było (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.