Menu

bóle przed miesiączką????

Hej kobietki!! Mam małe pytanko czy na ponad tydzień przed miesiączka można mieć już bóle miesiączkowe?? bo mam ją dostać ok 13 listopada a od ok 4 dni strasznie boli mnie dół brzucha a dodam że staramy się o drugie dzieciątko więc nie wiem co jest grane a na test jeszcze chyba trochę za wcześnie żeby zrobić.Zawsze mnie bolał tak ok 3 dni przed @. I dodam że w pierwszej ciąży miałam takie bóle ale dopiero po terminie spodziewanej miesiączki jak już się dowiedziałam że jestem w ciąży.może któraś miała podobnie??

JUSTYNA300511
 4012  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie ból brzucha miesiączka

Odpowiedzi

Panterka
Ja mam zawsze już tydzień przed @ bóle.. Ale niezbyt silne...
tymianek
(kwiatek) ja czasami mam bóle ok 2 tyg przed, czasami kilka dni przed, a także w ogóle nie mam żadnych "przeczuć" , tylko już @ jest - nie wiem dlaczego tak dziwacznie mam (pout)
iwona1985
Ja mam zawsze tydzień wcześniej bóle przed @
anulaw
jak nie brałam tabletek to czułam tak z 3 dni wcześniej bóle.
Ale jak zaszłam w 1 ciąże to strasznie bolało mnie podbrzusze czułam się jak bym miała zaraz dostać okres,trwało to jakieś kilka dni a okresu nie dostawałam wiec zrobiłam test bo czułam że coś jest nie tak wyszła ledwo widoczna kreska.
karolincia
Również miałam bóle podbrzusza jak zaszłam w ciąże na tydzień przed spodziewanym okresem i potem jak okres nie nadszedł również
xkasiulax
miałam tak przed porodem bolesne obfite miesiączki Bolało mnie już 3dni przed ...po porodzie na szczęście mam bezbolesne (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.