Menu

Bóle w pachwinach pod koniec ciąży. Ratunku!!

Od godz 9 co parę minut mam straszne bóle w pachwinach. Nie wiem czy siedzieć, leżeć, czy cokolwiek. Skurczy jak narazie nie mam, ale nie wiem co robić. Może jest jakaś pozycja w której bóle będą mniejsze? Bo chyba to nie jest jeszcze czas żeby jechać do szpitala?

justyna01
 1021  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie ból w pachwinach

Odpowiedzi

Grosik007
no ciezko powiedziec!! jak regularne co pare minut to moze jedz!!
daryjka87poznan
Ja bym skontaktowała to jak najszybciej z ginekologiem.
niki30041988
skurcze, pobolewania w pachwinach to ja tez mam, ale zazwyczaj wieczorami jestem w polowie 34 tygodnia. Możesz to skonsultować z ginekologiem? Zadzwoń do niego jeśli możesz. Pozdrawiam
jola8443
zadzwon do ginekologa.ja jak mniala takie skurcze to okazalo sie ze mam 4,5cm.rozwarcia.no i na drugi dzien rodzilam.
MiJa
oj wiem o czym mówisz. Ja miałam tak ,ze jak się zasiedziałam to musiałam wołać kogoś ,żeby DOSŁOWNIE przestawił mi nogę abym mogła zrobić pierwszy krok bo tak mnie bolało i miałam jakiś taki "bezwład" ,ze nie byłam w stanie sama ruszyć nogą. Mi pomagało chodzeni...niestety podczas odpoczynku zaczynało boleć i znowu musiałam ten ból rozchodzić. A powodem najprawdopodobniej jest lokator który jakoś tak niefortunnie się ułozył ,że uciska Ci na nerwy. Pewnie Cię nie pocieszę ale ja cierpiałam jeszcze jakieś 10 dni po porodzie:D:D:D...nerwy muszą się zregenerować:)
XenaX
Już wiesz skąd ten ból! GRATULACJE!!!!(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.