Menu

bóle w podbrzuszu

z tego co wiem to kobiety będące w początkowej ciązy odczuwają bóle w podbrzuszu podobne do bólów menstruacyjnych. jak to u Was było?
1) czy były one silne czy subtelne?
2) w którym tygodniu się pojawiły?

piasekpustyni
 912  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

ciąża

Odpowiedzi

izolka
U MNIE SIE POJAWILY W 8TYG ALE BYLY TO NIESAMOWITE BOLE PRZEZ TYDZ W LOZKU CHODZILAM SKULONA I CALY CZAS LEZALAM POMIMO TEGO ZE LEKARZ PRZEPISAL MI NOSPE I JESZCZE JAKIES BRALAM ALE NIE PAMIETAM TO WSPOMINAM TO OKROPNIE
babooshka
w 4 m-cu pojawił się ból (ale do wytrzymania)zaniepokoił mnie no i lekarka zaleciła no-spę, potem juz tego nie odczuwałam:)
avilla1209
ja mialam kolo 2 miesiaca ale ja te bule to mialam straszne normalnie jak skurcze porodowe!lakarz powiedzial ze takie bule sa jak macica sie rosciaga!przepisal mi nospe a pozniej buskopan
xkasiulax
Ja na początku Ciąży miałam bóle w podbrzuszu jak na miesiączkę,i myślałam że właśnie zbliża mi się okres,trwało to tak do 7-tygodnia ciąży tylko na samym początku potem już ustąpiły,oczywiście myślałam wtedy że to spóźniająca się miesiączka A tu miła niespodzianka (grins)(grins)
AGAO30
Ja także miałam takie bóle po 6 tygodniu ciązy przeszły.
oOoanitaoOo
hęęę... ja nie przypominam sobie takich bóli ...
koza54
miałam dokładnie tak jak @asafi
karolincia
miałam takie bóle w czasie gdy miała sie pojawic miesiaczka i tak dwa tygodnie po tym
isiorek
ja miałam w pierwszym trymestrze, gorsze miż miesiączkowe bo okresy miałam bezbólwe zawsze - no i teraz od 30 tygodnia takie mam
slodkadagusia
mnie bardzo bolał brzuch. nawet o ile pamiętam to mnie bolał do 5 miesiąca ciąży. ale z tego co mi powiedziała moja gin to normalne, ponieważ macica się rozciąga. (awve)
slodkadagusia
mnie bardzo bolał brzuch. nawet o ile pamiętam to mnie bolał do 5 miesiąca ciąży. ale z tego co mi powiedziała moja gin to normalne, ponieważ macica się rozciąga. (awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.