Menu

Bóle wzrostowe

Czy waszym dzieciom dokuczały bóle wzrostowe? Jeśli tak to w jakim wieku i w jaki sposób starałyście się pomóc? Może znacie jakieś sposoby, które przynoszą dziecku trochę ulgi. Podzielcie się swoimi obserwacjami i doświadczeniem.

Ania
 1555  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

bóle wzrostowe

Odpowiedzi

korek221
oj tak...Grzesiowi co jakiś czas bóle wzrostowe dają w kość...zaczęło się już w wieku 3 lat:(( Lekarz stwierdził ,że na to nie ma lekarstwa ,jedynie można dziecku ulżyć za pomocą syropków ,maści przeciwbólowych, masaży...na Grzesia działa syrop "Pabi-naproxen"( na receptę),żel przeciwbólowy "naproxen emo'" i ...plastry z Puchatkiem:)) siła sugestii jest w Jego przypadku wielka...czasem nie pozwalał sobie posmarować obolałych nóżek ale za to jak Go okleiłam z każdej strony Puchatkowymi plasterkami to od razu "przestawało boleć":))))
alinagj1o2
Mój ma 7 lat.Już dłuższy czas go pobolewają kolana często budził się w nocy z płaczem.Czasami nawet miał problemy z chodzeniem.Byliśmy z tym skierowani do szpitala.Od 1,5 miesiąca Kubuś bierze Glukozaminę,przez pierwsze 10 dni dostawał polopirynę na noc i miał smarowane maścią.Jak na razie jest poprawa i przestało boleć.Glukozaminę ma dostawać przez 3 miesiące.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.