Menu

bolesne ząbkowanie.

Chodzi mi o to , że mój smykuś m strasznie przekrwione opuchniete dziaselka wcześniej wyszly mu jedynki i dwojki tak jakby niecalkiem a od 3 dni chyba próbuja wyjść całkiem te żeby .... Moje pytanie brzmi czy jak Wasze pociechy tak miały to co robiłyście w tej sytuacji ????

martus1988
 657  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem zabkowanie

Odpowiedzi

koza54
masowanie dziąsełek pomaga (kciuki) są takiespecjalne nakładki na palec do masowania i czyszczenia dziąseł i pierwszych ząbków.
xkasiulax
Ja mojej kupiłam żel do stosowania na dziąsła Dentinox
renata29
popadam w depresję bo nie mogę się wyspać,synek szaleje po nocach a stosuję Viburcol,Chammomila Dagomed i Dentinox aż strach pomyśleć co by było gdybym tego nie miała(krejzolka)
martus1988
no cóż ...... mojemu smykowi to już te 1 i 2 wyszły dawno i dziwnym trafem jakby znow chcialy sie dalej wydostać no i krwia jak wychodza bo synek wtedy pacze mi niezmsko w nocy ale to sie da przezyc (grins)
Magdzik
Moja wcinała wtedy chrupki kukurydziane, bo to najbardziej pomagało. Poza tym Dentinox lub Bobodent i granulki homeopatyczne Chamomilla...
tlolek
do zestawu jaki podała @renata29 ja daje na noc (jeśli bardzo boli ) coś przeciwbólowego mojemu od lutego idą dolne piątki i nadal ich nie widac a ostatni miesiąc to noce były okropne...
i przy ząbkowaniu mój na potęge wcina zimne jogurty
wiola0912
ja daje nurofen lub panadol przy temperaturze gryzaka nie chciał zimnego czopki viburkol i dentinoks mały ma dopiero 3 zab na gorze
orzech
ja próbuję przeczekać, ale jeśli się nie da podaję milifen na ból i gorączkę, jest na bazie ibuprofenu a tańszy niż np. nurofen.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.