Menu

boli DZIECKO

mamusie jak mozna rozpoznac ze miejsce gdzie wskazuje moja corka tzn w prawym boku moze byc wyrostek robaczkowy. poszlam z nia do lekarza rodzinnego ten mi powiedzial ze to moze byc miesien ? co mam myslec ? mala mowi ze ja ciagle ze ja boli i nieraz sie nachyla. (awve)

agnese32
 566  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

sque
Podnieś jej prawą nóżkę i jeśli zaboli to raczej pewne, że to wyrostek i na leżąco możesz jej ręką pomasować i spytać gdzie dokładnie boli.
agnese32
dziekuje Wam jak nie synek to teraz coreczka ?(smutna)(smutna)(smutna)
Iwona1977
Wyrostek objawia sie podwyzszona temperatura ,wymiotami , nogi nie mozna wyprostowac przy nacisku boli.... pewnie nie jest regula ze kazdy tak przechodzi...ale ja mam nauczke bo ja laik wiedzialam ze to wyrostek pediatra powiedziala ze zatrucie pokarmowe i przepisala kropelki na zoladek i po trzech dniach do kontroli..po pierwszym podaniu kropelek corka dostala bardzo wysokiej goraczki... od razu wezwalam pogotowie i od razu trafila na stol.. jak sie okazalo przyjechla w ostatniej godz doszlo do rozleglego zapalenia otrzewnej wycieto jej 6cm zgnitego jelita...idz do szpitala na izbe w godz wieczornych ta lekara omal mi dziecka nie zabila wiec teraz jezei widze ze z dziecmi dzieje sie nie tak jak powiedzial lekarz wale na izbe i sciemniam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.