Menu

bordowe oprawki okularów

Okazało się, że bedę musiała nosić okulary... na codzień... Dziś byłam wybrać oprawki i z setki którą mi zaproponowano najlepiej się czułam w takich metalowych, w kolorze metalicznego bordo ;) Zdecydowałam się na nie chociaż planowałam zakup takich najmniej widocznych... Ale jakoś inne mnie w ogóle nie przekonywały, wygladałam w nich jakoś szaro, smutno... I teraz mam problem? Jak ja się teraz mam się ubierać? Lubię ciemne kolory, czerń, szarość, zieleń. Mam piękną zieloną torebkę niedawno zakupioną... Muszę się "przesterować" na czerwienie? Zna się ktoś na tym? z góry dzięki za poradę :))

moput
 854  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy kolory okulary

Odpowiedzi

marzenkag
ja sie nie znam ale gdybym miala nosic okulary to nie zaczela bym sie inaczej ubierac tylko bylo by tak jak do tej pory+okularki:)
KlaudynaK
ja mam bordowe oprawki do okularów. Teraz ich nie noszę na co dzień ale kiedyś musiałam. Nie ubierałam się inaczej, do wszystkiego pasuje ciemne bordo, nie rzuca się to w oczy. A kolor zielony doskonale z bordo się komponuje... :) szarości i ciemne kolory także.
moput
Dziękuję Kobietki :) Już się mniej stresuję tymi okularkami. Nie wiem czy się dopasowuje do torebki ale tak sobie pomyślałam, że jakbym miała jeszcze prócz okularków jakiś czerwony akcent to już do wszystkiego by mi prawie pasowało ;)
ewela32
Ja nosze okulary,oprawki ciemny brąz ale ubieram sie tak jak mi wygodnie...nigdy nie przywiazywałam wagi do tego.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.