Menu

Botoksy i te inne......

A tak właśnie sobie oglądam "Rozmowy w toku" no i naszło mnie pytanie czy zrobiłybyście sobie jakąś operację plastyczną? Czy zrobiłybyście coś dla faceta tylko po to, żeby go zatrzymać? Popatrzcie na te kobiety - przecież to jest już tragedia.... http://www.idealwoman.pl/operacje-plastyczne-forum-ogolne/96-dziwne-nieudane-operacje-plastyczne.html

agaorto
 695  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

operacje plastyczne

Odpowiedzi

ALEXANDRA1111
To co zobaczyłam jest okropne,jak można na własne życzenie doprowadzić się do takiego stanu.Nigdy nie zrobiłabym sobie takiej krzywdy tylko po to aby zatrzymać faceta.Jeśli mnie kocha to będzie ze mną bez względu na wszystko- i vice versa
ALEXANDRA1111
geodonna69(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) i tak trzymać
renata29
nie zrobiłabym dla siebie już nie mówiąc dla faceta zresztą ostatnio mężu powiedział,że tak łatwo się go nie pozbędę więc nawet się nie muszę starać żeby ładnie wyglądać(grins)
agaorto
geodonna69(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) ALEXANDRA1111 dla Ciebie również (klaszcze)(klaszcze) ja też myślę, że zmienianie siebie dla faceta to nic innego jak zabijanie swojej osobowości..... uważam, że jeśli facet każde kobiecie zrobić coś takiego tzn że jest zapatrzonym w siebie bufonem i nie zasługuje nią i tyle.....
ALEXANDRA1111
renata29-mój też ostatnio stwierdził że podpisał dożywocie ze mną i czy chę czy nie jestem na niego skazana(smiech)(smiech)(smiech)
ALEXANDRA1111
chcę* miało być
xkasiulax
Nie !! jak na razie podobam się sobie, i nie ma takiej potrzeby(grins)(grins)
agaorto
mój to ostatnio się zapytał po co ja się w ogóle maluję - przecież jestem piękna taka jaka jestem i nie potrzebne mi te "kilogramy" tapety (smiech)(smiech)(smiech) a jak mu kiedyś powiedziałam, że powiększyłabym sobie cycki to powiedział, że rozwiedzie się ze mną hehe
renata29
ALEXANDRA1111-no to mamy luzik,nie musimy nic robić(smiech)(smiech)(smiech)
ALEXANDRA1111
renata29(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Nicoletta
dla faceta nie,ale dla siebie oddała bym swoje ciało pod nóż żeby usunąć tu i ówdzie i może jeszcze dodać co nie co (grins)
Nicoletta
nie myślę o botox-ie,ale np. liposukcji (grins)
Circle
nie, nie, nie. Dwie cesarki i powazna operacja w przeciągu dwóch lat spowodowały taki uraz, ze w życiu dobrowolnie pod nóż juz nie pójdę. A bólu boje sie tak, że u dentysty, zanim usiadę, kazę sobie dawać znieczulenie. boli mnie nawet przy pobieraniu krwi.
beatka7623
A ja już zadałam kiedyś podobne pytanie ale chodziło troszkę o coś innego I jak pisałam ja bym zrobiła bo ta zmarcha między brwiami wkurza mnie ze nie wiem No i może likwidacja roztępów No i oczywiście cycki (grins) No ale mnie jak na razie na to nie stać (pout)
Brygidka82
Ja nie zamierzam sobie robić żadnych operacji, botoxów itp.Nawet jak będę mieć zmarszczki nie zamierzam się tym wielce przejmować:)Wyglądam jak wygladam i ja to akceptuję, mój mąż tym bardziej więc po co wydawać kasę.
rozowa82
dla faceta????????????
(nigdy)
dla siebie powiekszyłąbym se cycki (grins)(smiech)
Ewa0528
Nie dla faceta nie zrozbiłabym żadnej operacji natomiast dla siebie może biust ale nie chodzi o to zeby był wiekszy tylko nie tak obwisły(smiech)(smiech)(smiech)
marzennna125
Ja rowniez bym sobie cycki powiekszyla(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.