Menu

Boże Narodzenie

Dzisiaj mamy pierwszy dzień Świąt – Boże Narodzenie. Opowiedzcie innym jak spędzacie ten dzień? Czy spędzacie go w gronie rodziny czy też sami, a może korzystacie z dnia wolnego i gdzieś wyjeżdżacie. A może stawiacie na aktywny wypoczynek i zamiast siedzenia przy zastawionym stole wybieracie na przykład wypad na narty? Opowiedzcie jak wygląda wasze Boże Narodzenie.

Ania
 1203  5

Odpowiedzi

koza54
Spędzamy w gronie rodziny. Najpierw jemy śniadanko :) a później albo idziemy na jakiś spacer albo siedzimy w domku (to zależy od pogody), ale pewnie pójdziemy na spacer, bo słoneczko świeci :)
agaorto
A my dziś leniuchujemy :))) dobra kawusia i ciacho.... no ciepły kocyk :))
Nicoletta
w domu z mamą sprzątam :// i gotuje ..
w niedziele mamy chrzciny.. miało być skromnie no,ale tyle robimy że to chyba jednak nie jest skromnie.. jutro będzie to samo,ale do pomocy ma ktoś dołączyć ..
darzenka
my troche u siebie a troche u teściów :) raczej odpoczywamy i jemy :) a dzeci bawia sie prazentami od mikołaja obejrzymy dobry film, lub bajke potem jakies wspólne gry, zabawy ogolnie mile spędzony czas świąteczny
Danusia79
My wczoraj zakończyliśmy sprzedaż choinek, i teraz całe Święta "aktywnie" leniuchujemy, dziś odwiedziła nas rodzinka męża, jutro znajomi , więc mamy pełen dom gości, poza tym zabawa z dziećmi, troszkę telewizji i jedzonko :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.