Menu

Boże Narodzenie

Widziałam w TV ostatnio, że w Paryżu oficjalnie otwarto sezon świąteczny, u nas w sklepach też już się powoli zaczyna.Ja uwielbiam święta i ten klimat,ale dla mnie to trochę za wcześnie,jak myślicie?

jagoda30
 538  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród święta

Odpowiedzi

Pacholec
ja nie rozumiem jednego w naszych markietach zeby ozdoby itp śiateczne byly juz przed zaduszkami
ona89
U mnie w okolicy już w październiku widziałam w sklepach świąteczne rzeczy, troszkę za wcześnie bo to było przed świętami 1 listopada. Ale nie ukrywam że miło popatrzeć i poszperać już w świątecznych ozdobach, ja osobiście to lubię, nie przeszkadza mi to.
alinagj1o2
Co roku po wszystkich świętych od razu pojawiają się dekoracje świąteczne.Dla mnie też to za wcześnie .Fajnie ,kolorowo ale listopad to jeszcze nie czas na takie ozdoby .
Inez22
Wiecie trzeba na to spojrzeć z punktu widzenia marketingu. Im wcześniej zacznie się zakupowe szaleństwo Świąteczne, tym więcej sklepy zarobią, bo patrząc na mnie idąc do Sklepu z dekoracjami do domku, jeżeli mi się coś spodoba na święta i mam wizje gdzie to umieścić w domku to dlaczego mam tego nie kupić czy to dzień czy 2 miesiące przed Świętami.
Owszem, znika cały Czar Świąt bo tak naprawdę w końcowej fazie jesteśmy zmęczeni! I Święta zaczynają nas męczyć niż cieszyć. Niestety pieniądz rządzi Światem...
karolcia514
u nas w miescie tez juz pojawiaja sie ozdoby swiateczne a co najlepsze w tv po wszystkich swietych pojawily sie juz reklamy zwiazane ze swietami.
jagoda30
jeszcze walentynki chwilowo się czerwienią między świętami(grins)
Beatka2010
To wszystko sprawia,że zanim faktycznie zaczną się Święta- my mamy już ich dość i nie czuć już tej atmosfery,bo każdy napoił się nią już w pażdzierniku/listopadzie. Masakra(pout)
natuuusia19
jak dla mnie tez troche za wczesnie, pomimo tego, ze uwielbiam swieta i cale te przygotowania:)
sabina25
jak to mówią marketing dźwignią handlu, więc nie dziwię się że w sklepach są już ozdoby i inne rzeczy związane ze świętami, są ludzie , którzy robią zakupy dużo wcześniej bo nie lubią stać parę godzin w kolejkach, jednak ja dopiero odczuwam magię przygotowań w grudniu gdy u mnie w mieście są ozdobione domu, ulice, rzeczy w sklepie jak na razie nie wzbudzają u mnie tego nastroju bo wiem że to jeszcze nie ten czas, przechodzę obok nich nie zwracając uwagi.
renata29
Nie lubię tego.Na szczęście mieszkam na wsi i tu takiego szaleństwa nie ma a do miasta rzadko jeżdżę.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.