Menu

brak kasy

od paru miesiecy szukam pracy w domu i nic myslalam ze przez neta znajde i dorobie pare grosz ale nic szmi oszusci moze wiecie jak mozna znalesc jakas prace

NIKA
 676  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca chałupnicza

Odpowiedzi

Matina
Dokładnie Kitek, ja tak popłynęłam na Arce.
Ju25lka
@marli - dlaczego mówisz, że wszyscy to oszuści? Sprawdzałaś każdego? Ja jeszcze na studiach zarabiałam przepisując teksty dla wydawnictwa bodajże Pascal. I nikt mnie nigdy nie oszukał. Trzeba dobrze poszukać, porozmawiać przed przyjęciem zlecenia, dostać umowę zlecenie żeby mieć podkładkę i do dzieła. A akcje i tego typu żonglowanie pieniędzmi uważam za niebezpieczne, ale może wynika to z mojej niewiedzy właśnie.
Ju25lka
Znalazłam ofertę w internecie a że było to wydawnictwo więc było w miarę wiarygodne. Zadzwoniłam wysłałam im mailowo swoje dane wszystkie łącznie z cv, numerem konta itd. Przysłali mi dwie kopie umowy zlecenia jedną dla mnie drugą do podpisania i odesłania a następnym listem dostałam już materiał do przepisania. Były to różne przewodniki głównie i opracowania podróżnicze. Trzeba było się wywiązywać z terminów i wszystko szło gładko. Odsyłałam mailem przepisany materiał dostawałam kasę na konto. Liczone miałam od strony. Popatrzcie sobie na stronę http://www.transkryptor.pl/ - tam jest zakładka praca. Takich rzeczy przy odrobinie wysiłku można znaleźć mnóstwo.
irekzboralski
mnie na szczęście przyjęli do pracy tej samej gdzie pracowałam zanim zaszłam w ciążę...oczywiście na czas określony
NIKA
DZIEKI
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.